× بستن تبلیغات
سپتامبر
26
2017

سانترال چیست؟

برخی مراکز بزرگ مانند هتل ها ادارات و سازمان و حتی شرکت ها، نیاز دارند با تعداد محدودی خط تلفن، تعداد زیادی داخلی برای کارکنان خود تعریف نمایند. لزومی ندارد برای هر شخص یک خط تلفن مجزا خریداری شود، کافیست یک سانترال خریداری شده و خطوط تلفن به آن متصل گردد. پس از آن می توانید برای هر شخصی داخلی تعریف کرده و تنظیمات مورد نیاز خود را بر آن اعمال نمایید. دستگاه سانترال ویژگی های زیادی دارد. علاوه بر تعریف داخلی، بسته به مدل آن، می توانید از طریق اینترنت و بر روی گوشی خود نیز داخلی خود را داشته باشید و تقریبا همیشه در دسترس بمانید. همچنین می توانید پیام های مورد نظر خود را ضبط کرده تا در صورت تماس مشتری، آن را شنیده و نیازی به پاسخگویی شما نباشد. اینها فقط بخشی از کارهای یک تلفن سانترال است.

سانترال چیست؟

سانترال چیست؟

اگر بدنبال بهترین گزینه برای باکس سانترال هستید، با مراجعه به بازار و پرسش از هر متخصصی، تنها یک نام خوهید شنید که جز برند خوشنام پاناسونیک نیست. این شرکت در زمینه سانترال بی نظیر عمل کرده و گوی رقابت را از دیگران ربوده است. سانترال پاناسونیک با امکانات زیادی که دارد، نیاز شما را به یک دستگاه مرکزی تلفن رفع می کند و دیگر نیازی به تعویض مداوم آن نیست. از دیگر مزایای این دستگاه ماژولار بودن آن است به گونه ای که شما پس از خرید دستگاه می توانید ماژول های اضافی که بعدا ممکن است به آن نیاز پیدا کنید را خریداری کرده و به آسانی نصب کنید.
البته این نکته را فراموش نکنید که با خرید از مراکز معتبر، پس از مشاوره و خرید مدل مناسب، نصب سانترال و راه اندازی آن نیز توسط متخصصین صورت گرفته و آماده به کار تحویل می گردد . البته راه اندازی سانترال نیاز به تخصص داشته و می بایست با اصطلاحات و سخت افزار آن آشنایی کامل داشته باشید، در غیر اینصورت به مشکل خواهید خورد. متخصصان شرکت ایده برتر پارسیان با ارائه خدمات مورد نیاز شما، در تجربه یک خرید راضی کننده، شما را همراهی خواهند کرد.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات