× بستن تبلیغات
سپتامبر
25
2017

هوشمندسازی تهران

پس از گذشت سالیان، مدارس و آموزشگاه ها به سمت استفاده از وسایل کمک آموزشی پیشرفته تری می روند که یادگیری را افزایش می دهند. هوشمند سازی مدارس در ایران روز به روز در حال افزایش بوده و کیفیت آموزش نیز بهتر شده است. سیستم هوشمندسازی مدارس از دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده است که بخش نرم افزاری مر بوط به برنامه های آموزشی بود و بخش سخت افزاری را وسایل صوتی و تصویری تشکیل می دهند.

تجهیزات هوشمند سازی

تجهیزات هوشمند سازی

تجهیزات هوشمند سازی مدارس شامل ویدئو پروژکتور که تصویر موجود در کامپیوتر را بر روی پرده و یا برد هوشمند انتقال می دهد و امکان مشاهده تصویر را برای دانش آموزان و کاربران فراهم می کند، کامپیوتر و یا لپ تاپ که با امکان نصب برنامه های مختلف امکان ارتقاء سطح آموزش و را فراهم می کند، قلم های هوشمند که با اتصال به ویدیو پروژکتور امکان نوشتاری را برای کاربران فراهم می آورند و بردهای هوشمند که تخته های هوشمندی هستند که با استفاده از نرم افزاری های موجود امکانات مختلفی نظیر امکان نوشتار، ضبط تصاویر و دروس، ورود و خورج فایل های صوتی و تصویری و نوشتاری و بسیاری امکانات دیگر را فراهم می سازد، است که با استفاده از آنها می توان برنامه های آموزشی را اجرا کرد.

هوشمندسازی تهران

در این میان، هوشمند سازی مدارس ابتدایی از اولویت بیشتری برخوردار است. معمولا اگر طرحی قرار باشد اجرایی گردد، از پایتخت بصورت آزمایشی شروع شده تا مشکلات آن رفع گردد و در همه ایران اجرایی شود. هوشمند سازی مدارس تهران نیز از همین دسته است. برای آشنایی کامل با این موضوع می توانید به سایت هوشمند سازی مدارس مراجعه کرده و یا با شرکت های فعال در این زمینه تماس حاصل فرمایید. شرکت ایده برتر پارسیان، جزو فعالان در این زمینه بوده و به شرکت هوشمندسازی تهران نیز شهرت دارد. این شرکت با کارشناسان مجرب خود، می تواند با ارائه مشاوره در زمینه خرید تجهیزات و عرضه بهترین برندها با قیمت های مناسب، نیاز مشتریان عزیز را رفع نماید تا از بهترین کیفیت برخوردار شوند.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات