× بستن تبلیغات
سپتامبر
24
2017

تلفن پاناسونیک Panasonic KX-TGF310

تلفن پاناسونیک TGF310

تعداد گوشی: 2 گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: ندارد

معرفی تلفن بی سیم / باسیم پاناسونیک KX-TGF310

تلفن پاناسونیک KX-TGF310 یک دستگاه تلفن کامل و کم نظیر به لحاظ کارایی می باشد که مورد استقبال مشتریان شرکت پاناسونیک قرار گرفته است. تلفن Panasonic TGF310 از یک تلفن باسیم رومیزی و یک تلفن بی سیم با پایه شارژ جداگانه تشکیل شده که هر دو نیاز کاربر در برقراری ارتباط و پاسخگویی به تماس چه در حال حرکت و چه در حالت نشسته را برآورده می سازد. این محصول مناسب برای استفاده در منازل، دفاتر و محل کارهای کوچک می باشد.

معرفی تلفن بی سیم / باسیم پاناسونیک KX-TGF310

در ادامه معرفی تلفن بی سیم / باسیم پاناسونیک KX-TGF310 باید گفت که نمایشگر بسیار بزرگ 3.4 اینچی LCD این تلفن رومیزی با قابلیت تنظیم زاویه نمایش، مشاهده ی صفحه نمایش را برای کاربر آسان نموده است. تلفن Panasonic KX-TFG310 از دو باتری قابل شارژ نیم قلمی از جنس نیکل، متال هیدرید جهت تامین انرژی گوشی بیسیم و دو باتری برای تامین انرژی سیستم کالر آی دی و نمایشگر تلفن رومیزی بهره مند است. از کالاهای مرتبط با این تلفن می توان به تلفن بی سیم پاناسونیک Panasoic KX-TG6461، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG6671 و تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG4771 اشاره نمود.

مشخصات فنی تلفن بیسیم / باسیم Panasonic KX-TGF310

گوشی تلفن بی سیم Panasonic TGF310 دارای بلندگوی دیجیتال بر روی پایه و گوشی بی سیم است که به کاربر امکان مکالمه بدون نیاز به استفاده از گوشی را می دهد. از دیگر ویژگی های این تلفن می توان به امکان برقراری کنفرانس سه طرفه، سیستم ECO جهت بهینه سازی مصرف انرژی و سیستم امنیتی DECT با تغییر کانال های رادیویی جهت جلوگیری از استراق سمع اشاره کرد.

مشخصات فنی تلفن بیسیم / باسیم Panasonic KX-TGF310

از مشخصات فنی تلفن بیسیم / باسیم Panasonic KX-TGF310 می توان به طراحی شیک و زیبا، صفحه نمایش بزرگ و قابل تنظیم زاویه اشاره کرد. این تلفن پاناسونیک قابلیت بی صدا کردن هشدار تماس های ورودی برای استراحتی بدون دغدغه و خوابی آرام برای کاربران را دارد.

تلفن پاناسونیک Panasonic KX-TGF310

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TGF310 با قابلیت انسداد تماس های مزاحم ورودی و یا تماس های تبلیغاتی و بازاریابی که شما تمایل به پاسخگویی آن را ندارید فقط با فشار یک دکمه امکان پذیر می سازد. برای استفاده از این قابلیت یک دکمه بر روی تلفن پایه رومیزی تعبیه شده است که امکان مسدود کردن صد شماره مختلف را فراهم می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGF310 می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات