× بستن تبلیغات
سپتامبر
18
2017

کاغذ خرد کن رشته ای

امروزه دستگاه های کاغذ خردکن کاربرد وسیعی در ادارات، سازمان ها و ارگانها دارند. کاربرد اصلی کاغذ خرد کن از بین بردن اطلاعات چاپ شده بر روی کاغذ می باشد. همچنین از دیگر مزیت این دستگاه ها کم کردن حجم کاغذ های باطله است.

کاغذ خرد کن رشته ای

کاغذ خرد کن رشته ای

کاغذ خردکن ها علاوه بر برند به دسته های دیگری نیز قابل تفکیک هستند مانند کاغذ خردکن ارزان، کاغذ خردکن رومیزی، کاغذ خردکن اداری، کاغذ خرد کن صنعتی، کاغذ خرد کن ایرانی و کاغذ خردکن های کوچک تقسیم کرد. برند های مختلف دستگاه های کاغذ خرد کن رشته ای شامل کاغذ خردکن مهر Mehr، کاغذ خردکن نیکیتا Nikita، کاغذ خردکن پروتک Protech، کاغذ خردکن اطلس Atlas، کاغذ خرد کن فلوز Fellowes، کاغذ خردکن اچ اس ام HSM، کاغذ خرد کن بهمن و … می باشند.

دستگاه های خرد کننده کاغذ، اسناد کاغذی را به دو شکل پودری و رشته ای خرد میکنند. منظور از برش رشته ای برش طولی کاغذ به صورت سر تاسری در عرض های کوچک تر است که امروزه به دلیل امنیت پایین این شکل از کاغذ کمتر دستگاهی را میتوان پیدا کرد که به صورت رشته ای کاغذ را خرد کند.

کاغذ خرد کن های پودری اسناد کاغذی را به صورت طولی و هم به صورت عرضی خرد میکند که بسته به نوع تیغه دستگاه سایز برش متفاوت است. سایز برش این دستگاه ها بین 2 میلیمتر در 5 میلیمتر تا 5 میلیمتر در 5 سانتیمتر متغیر است که هرچه سایز برش کوچک تر باشد سطح امنیتی دستگاه بالاتر است.

اکثر کاغذ خرد کن های موجود در بازار قابلیت خرد کردن CD، DVD، سوزن منگنه و کلیپس را دارا هستند که با توجه به نیاز مشتری میتوانند خریداری شوند. از مشخصه مهم در کاغذ خردکن ظرفیت کاغذ است که به صورت همزمان میتوانند تعداد مشخصی از کاغذ را خرد کنند. باید گفت در کاغذ خرد کن های مختلف حجم کاغذ بین 4 برگ همزمان تا 25 برگ همزمان متغیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و مشاوران ایده برتر در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان طالقانی – سه راه طالقانی – خیابان خواجه نصیر – نبش خیابان مقدم – پلاک 80 – طبقه اول – واحد دو
تلفن: 73027-021

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات