× بستن تبلیغات
سپتامبر
18
2017

قیمت ویدئو پروژکتور full hd

همانطور که می دانید، ویدئو پروژکتور یا دیتا پروژکتور دستگاهیست که می توان تصاویر و فیلم های دلخواه خود را از یک کامپیوتر معمولی، به اندازه بسیار بزرگتر تبدیل کرد تا در مکان های بزرگ، به آسانی قابل رویت باشند.  دیتا ویدئو پروژکتور کاربردهای فراوانی دارد که از جمله آنها می توان در کلاس های درس، سخنرانی ها، همایش ها و مکان هایی که قرار است موضوعی در مقیاس بزرگتر به برخی افراد نشان داده شود. وجود ویدیو پروژکتور چه از نظر هزینه و چه از نظر کاربری، فواید بسیاری دارد. برخی از مشاغل، همانند تدریس، نیاز دارند که ساعاتی را از یک نمایشگر بزرگ استفاده کنند، بنابراین خرید ویدئو پروژکتور بصرفه تر از مانیتور های بزرگ خواهد بود. البته قیمت آنها به عواملی چون فناوری تولید تصویر، شدت روشنایی، کنتراست، رزولوشن و عمر لامپ وابسته است که به همان میزان قیمت آنها متفاوت است.

ویدئو پروژکتور full hd فول اچ دی

ویدئو پروژکتور full hd فول اچ دی

کاربرد فراوان ویدئو پروژکتور باعث شده تا این تجهیز نیز همانند بقیه محصولات همچنان پیشرفت داشته و در انواع مختلف ارائه شوند. یکی از مدل های با کیفیت و پر کاربرد، ویدئو پروژکتور فول اچ دی است. قیمت ویدئو پروژکتور full hd کمی بالاتر از بقیه است که البته طبیعی است. کنتراست بالاتر، عمر لامپ بیشتر و در نتیجه کیفیت تصویر بهتر، از مواردیست که باعث می شود قیمت دیتا ویدئو پروژکتور full hd بالاتر از بقیه باشد. با اینکه روز به روز فناوری مانتیورها در حال پیشرفت است، هنوز فروش ویدئو پروژکتور متوقف نشده و بیش از پیش، در حال تولید هستند و کاربرد های فراوانی دارند. از جمله شرکت ها و برند های مطرح تولید کننده، می توان به ویدئو پروژکتور اپتما Optoma، ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ، ویدئو پروژکتور ایسر Acer، ویدئو پروژکتور سونی SONY، ویدئو پروژکتور اپسون Epson، ویدئو پروژکتور ال جی LG، ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic و ویدئو پروژکتور ان ای سی NEC اشاره کرد که تقریبا همه آنها از برترین تولید کنندگان عرصه فناوری هستند.

اما با همه این موارد، قیمت روز ویدئو پروژکتورها از مهمترین مواردیست که بر روی تصمیم خریدار تاثیر گذار است. بنابر این، با توجه به تنوع این محصول و تنوع تولید کنندگان آن، می بایست قبل از خرید نیاز های خود را از یک ویدئو پروژکتور مشخص نمایید و با اطلاعات مناسب دست به خرید بزنید و هزینه را مدیریت نمایید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات