× بستن تبلیغات
سپتامبر
13
2017

پرینتر جیبی اچ پی HP Sprocket

پرینتر جیبی اچ پی Sprocket
چاپ: رنگی
تکنولوژی چاپ: Zink
رزولوشن چاپ: 313*400 dpi

معرفی پرینتر جیبی اچ پی Sprocket

پرینتر جیبی اچ پی Sprocket از جدیدترین پرینترهای قابل حمل شرکت اچ پی با امکانات جدید می باشد. این پرینتر با وزن 170 گرم به اندازه ی یک گوشی همراه، قابل حمل ترین پرینتر تولید شده می باشد. از کالاهای مرتبط با این پرینتر می توان به پرینتر Canon CP910W اشاره کرد.

معرفی پرینتر جیبی اچ پی Sprocket

درباره معرفی پرینتر جیبی اچ پی Sprocket باید گفت که این چاپگر کوچک با استفاده از سیستم چاپ بدون جوهر می تواند در 7.6*5 سانتی متر عکس های دلخواه شما را با استفاده از بلوتوث و از طریق گوشی های همراه هوشمند و تبلت ها چاپ کند.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جیبی HP Sprocket

پرینتر جیبی HP Sprocket با استفاده از نرم افزار Hp Sprocket تصاویر خود را به صورت دلخواه تغییر داده و با شکل های مختلف چاپ کنید و در لحظه لذت ببرید. پرینتر HP Sprocket برای خانواده ها، نویسندگان، خبرنگاران و اساتید و تمام کسانی که دوست دارند از آخرین تکنولوژی روز  استفاده کنند مناسب می باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جیبی HP Sprocket

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر جیبی HP Sprocket تکنولوژی چاپ بی سیم یا همان امکان اتصال از طریق بلوتوث می باشد که برایتان امکان اشتراک گذاری پرینتر بین دوستانتان را فراهم می سازد. از نظر کارشناسان ایده برتر خرید پرینتر لیزری قابل حمل اچ پی  Sprocket با توجه به ویژگی هایی که دارد برای مصارف خانگی و عکاسی مناسب می باشد.

پرینتر جیبی اچ پی HP Sprocket

در پایان باید گفت پرینتر جیبی اچ پی HP Sprocket دارای کیفیت چاپ 313*400 dpi می باشد. همچنین سیستم چاپ این پرینتر با استفاده از کاغذهای پلوراید رنگی و سیستم چاپ بدون جوهر تصاویر چاپ شده را ضد آب، بدون لک و کثیفی و همیشه زیبا و شفاف ارائه می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر 73027-021 تماس بگیرید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات