× بستن تبلیغات
سپتامبر
11
2017

نمایشگرهای سایز بزرگ

نمایشگرهای صنعتی و یا  LARGE FORMAT DISPLAY صفحات نمایشگری هستند که نسبت به نمایشگرهای معمولی قابلیت های ویژه ای دارند. کیفیت و دقت نمایشگرهای سایز بزرگ با توجه به سایزهای گوناگون تفاوت دارد.

ویژگی های نمایشگر های سایز بزرگ

ویژگی های نمایشگر های سایز بزرگ

قاب دور این نمایشگرها بسیار نازک است، به این علت که بتوان با تعدادی از آنها یک ماتریس ساخته و آنها را به نمایشگرهای بسیار بزرگ با تصویر واحد تبدیل کرد مانند ویدئو وال. پنل این نمایشگرها غالبا از 2 لایه که بر روی هم قرار گرفته اند تشکیل شده است، یک لایه LED و لایه دیگر کریستال، و به همین دلیل آسیب پذیری آنها در ضربات کمتر است.

کاربرد نمایشگرهای سایز بزرگ

نمایشگرهای LFD (نمایشگرهای سایز بزرگ) به این علت که غالبا در مکان های عمومی و یا مکان هایی مشابه حضور دارند، از فرودگاه ها گرفته تا بیمارستان و هتل، نمی توان پخش آنها را متوقف کرد، به همین علت دارای قابلیت های ویژه برای پخش و روشن ماندن هستند. از این ویژگی ها می توان به استفاده از سیستم های خنک کننده قوی همراه با فن و همچنین استفاده از بردهای کم مصرف و پنل هایی با طول عمر بالا نام برد.

با پیشرفت تکنولوژی، ساختار و نوع کار مانتیورهای صنعتی دارای تغییرات گوناگونی شده مثلا پیش از این، این نمایشگرها برای پخش کاملا نیازمند یک کامپیوتر و یا یک منبع مجزا بودند اما امروزه این نمایشگرها قادر به پخش، تجزیه و تحلیل اطلاعات و حتی امکان زمانبندی و مدیریت نمایش اطلاعات نیز وجود دارد.

امکان برنامه ریزی و پخش های گوناگون در این نمایشگرها از طریق نرم افزارهای مختلف امکان پذیر است به عنوان نمونه می توان در یک هتل در اتاق مهمان این نمایشگرها را نصب کرد. از دیگر مصارف این نمایشگرها می توان به مانیتورینگ های امنیتی، رستوران ها، ورزشگاه ها  و مراکز 24 ساعته اشاره کرد.

همچنین ورودی های HDMI و VGA امکان انتقال اطلاعات به این نمایشگرها را فراهم می کنند و یک لایه ضد ضربه روی آنها نصب می شود تا از صدمات احتمالی جلوگیری شود. این نوع محصولات دارای قیمتی بیش از نمایشگرهای خانگی اند. قبل از خرید نمایشگر صنعتی و یا خرید ویدئو وال بهتر است از مشاوره کارشناسان مجرب استفاده کنید و یا با شماره 73027 تماس بگیرید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات