× بستن تبلیغات
آگوست
16
2017

گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan RF

گیت سه آنتن Jikan

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: 3 آنتن
فرکانس پاسخ گویی: 8.2 مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan

گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده  و یک گیرنده تشکیل شده است که اصطلاحا به آن (+DUAL) می گویند. گیت سه آنتن Jikan مناسب برای استفاده در لباس فروشی ها، روسری فروشی ها، لوازم آشپزخانه و فروشگاه های کوچک می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان و گیت فروشگاهی دو آنتن ژیکان اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan باید گفت که چیدمان این محصول به گونه ای می باشد که برای کاربری های با استفاده از  تگ قروشگاهی سخت با خروجی های بین 200 تا 350 سانتی متر و برای لیبل امنیتی با خروجی های بین 170 تا 240 سانتی متر استفاده می شود. گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان با همان منبع تغذیه ای روشن می شود که سیستم های تک آنتن و دو آنتن را روشن می کند. مصرف انرژی بسیار پایین گیت فروشگاهی ژیکان سه آنتن تنها 20 وات می باشد.

گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan RF

گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan RF دارای تنوع رنگ بالایی می باشد که شما می توانید با استفاده از دکمه هایی که بر روی آن تعبیه شده رنگ های مورد نظر خود را بسازید. جنس بدنه ی گیت فروشگاهی ژیکان از پلی آمید بوده و بسیار شفاف است. همچنین یکی از راه های سرقت از فروشگاه قطع کردن برق آن توسط سارق می باشد که دزدگیر فروشگاهی ژیکان سه آنتن این مشکل را با ساخت منبع برق اضطراری که در درون آنتن نصب می شود مرتفع ساخته است.

این محصول دارای 36 ماه گارانتی تعویض می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات