× بستن تبلیغات
آگوست
16
2017

دستگاه کپی استوک ریکو Ricoh

ریکو یک شرکت ژاپنی تولید کننده و ارائه دهنده تجهیزات اداری شامل: دستگاه کپی، پرینتر و فکس است. به دلیل کیفیت و قیمت مناسب محصولات اش یکی از محبوب ترین برند ها قرار دارد که دستگاه های کپی آن جزء پر فروش ترین ها در بازار می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی دستگاه کپی استوک ریکو بپردازیم.

دستگاه کپی استوک ریکو

دستگاه کپی استوک ریکو

دستگاه کپی ریکو به دلیل داشتن ویژگی های خوبی از قبیل قطعات باکیفیت، خدمات پس از فروش، قیمت مناسب برای استفاده در ادارات و دفاتر مناسب می باشد. قیمت دستگاه کپی ریکو به دلیل آکبند بودن و کیفیت آن نسبت به دستگاه استوک بیشتر بوده، به همین دلیل دستگاه فتوکپی استوک ریکو برای افرادی که توان خرید دستگاه کپی آکبند را ندارند مناسب است.

دستگاه استوک یا دست دوم به دستگاهی گفته می شود که از رده خارج شده و شرکت هایی این دستگاه ها را خریداری کرده و به کشورهای دیگر می فروشند. دستگاه کپی استوک ریکو به دلیل قیمت مناسب تر و همچنین داشتن قطعات با دوام یکی از محبوب ترین دستگاه های کپی استوک می باشد.

مزایا و معایب دستگاه فتوکپی استوک Richo

کپی دست دوم ریکو نسبت به دستگاه آکبند آن تفاوت هایی دارد که در ادامه به مزایا و معایب دستگاه فتوکپی استوک Richo می پردازیم.

یکی از مزایای دستگاه فتوکپی استوک ریکو قیمت پایین تر آن نسبت به دستگاه آکبند آن می باشد. همچنین قطعات دستگاه استوک به دلیل اینکه بعد از جمع آوری مورد بازبینی قرار می گیرند و قطعات معیوب آن تعویض می شوند بسیار مقاوم هستند. دستگاه های استوک در عین حال که مزایای بسیار خوبی دارند معایبی هم دارند که از جمله معایب فتوکپی استوک Ricoh تشخیص دستگاه استوک از یک دستگاه کارکرده می باشد. بسیاری از فروشندگان دستگاه های دست دوم و کارکرده را به عنوان دستگاه استوک می فروشند به همین دلیل باید دستگاه های استوک را حتما از فروشگاه های معتبر خریداری کرد.

در پایان به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد خرید دستگاه کپی استوک ریکو Richo را دارید تا جایی که ممکن است دستگاهی را خریداری کنید که به تازگی استوک شده باشد. به دلیل اینکه در این حالت دستگاه استوک شده توسط شرکت تولید کننده خریداری شده و مورد بازسازی قرار گرفته است.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات