× بستن تبلیغات
آگوست
15
2017

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF

گیت تک آنتن Partak

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: تک آنتن
فرکانس پاسخ گویی: 8.2 مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak

گیت فروشگاهی Partak تک آنتن RF می تواند از دو طرف تگ و لیبل را شناسایی کرده و گیرنده و فرستنده در یک آنتن قرار گرفته است. این گیت فروشگاهی تک آنتن از هر طرف تا عرض 100 سانتی متر، تگ را ردیابی کرده و آلارم را اعلام می کند. گیت فروشگاهی تک آنتن Partak مناسب برای استفاده در هایپر مارکت، سوپر مارکت، پوشاک، لوازم آشپزخانه و عینک می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک، گیت فروشگاهی دو آنتن پارتاک و گیت فروشگاهی دو آنتن دنا اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak باید گفت که این آنتن برای تگ فروشگاهی بزرگ و متوسط تا عرض 200 سانتی متر  و برای لیبل امنیتی 4*4 تا عرض 140 سانتی متر را پشتیبانی می کند به صورتی که اگر آنتن در وسط درب ورودی قرار بگیرد از هر طرف 70 سانتی متر را جواب می دهد. اگر دهانه ی ورودی فروشگاه  کمتر از 100 سانتی متر باشد آنتن گیت را در یک طرف درب فروشگاه نصب می کنند که در این حالت توصیه می شود در قسمت پشت آنتن گیت، تگ فروشگاهی وجود نداشته باشد.

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF دارای دو رنگ سفید و مشکی می باشد. جنس بدنه گیت تک آنتن پارتاک از MDF و UPVC است. مصرف انرزی این گیت 10 وات می باشد. این محصول دارای 36 ماه گارانتی تعویض بوده و ساخت کشور ایران می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات