× بستن تبلیغات
آگوست
15
2017

ویدئو وال فیلیپس Philips

ویدئو وال فیلیپس یکی از محصولات ابرقدرت کمپانی Philips فعال در زمینه ساخت تجهیزات الکترونیکی و روشنایی در جهان می باشد. این نوع از مانیتورهای صنعتی به دلیل بکارگیری پیکسل های قوی و نمایش جزئیات دقیق از بهترین ویدئو وال های موجود در بازار می باشد. ویدئووال فیلیپس philips به دلیل تجربه فراوان شرکت سازنده ی آن در ساخت و فناوری ابزار نورپردازی بهترین کیفیت ویدئو وال را در حس گرهای نمایشی مانیتور های آن در نظر گرفته است. به طور کلی ویدئو وال نمایشگر عریض و باریکی می باشد که در جهت نظاره تصاویرعریض و پهن با فرمت های مختلف استفاده می شود.

ویژگی های ویدئو وال فیلیپس Philips

ویژگی های ویدئو وال فیلیپس Philips

در حالت عادی مانیتورهای معمولی کارایی و ویژگی های ویدئو وال های حرفه ای را ندارند. برای مثال توانایی کارکرد 24 ساعته ویدئو وال ها در اماکن نیازمند به کنترل جهت مدیریت استاندارد نظیر نظارت های ترافیکی، شرکت های خصوصی و دولتی، مراکز نظامی و پلیسی، مراکز آی تی IT، سازمان های مدیریت بحران، صدا و سیما، شبکه های تلویزیونی و… که در مانیتورهای عادی وجود ندارد. به عبارتی مبحث کنترل در این مراکز نیازمند بهره بردن از بالاترین کیفیت نمایشی در مانیتورهای صنعتی است. ویدئو وال فیلیپس Philips با ارائه کیفیت تصویربالا در 24 ساعت روز و 7 روز هفته بالاترین کارایی را در جهت مصارف مذکور دارا است. از دیگر ویژگی های ویدئو وال فیلیپس نمایش دقیق جزئیات فرآیندهای موجود در تصویر می باشد که از این نظر جهت استفاده در مراکز حساس کنترل و اتاق های فرمان نقش مهمی را ایفا می کنند.

از دیگر برند های ویدئو وال و مانیتورهای صنعتی شاملویدئو وال سامسونگ samsung، ویدئو وال ال جی LG، ویدئو وال پاناسونیک panasonic و ویدئو وال شارپ sharp می باشد. از آنجایی که توجه به  کارایی انواع ویدئو وال ها، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری به کاررفته در ویدئو وال ها می باشد در نتیجه رابطه مستقیمی با تصمیم و انتخاب کاربران برای خرید ویدئو وال دارد.

ایده برتر به عنوان نماینده فروش انواع ویدئووال خرید امن و مطمنی را برای مشتریان فراهم نموده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران و کارشناسان فروش ایده برتر پارسیان به شماره 73027-021 در ارتباط باشید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات