× بستن تبلیغات
آگوست
14
2017

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak AM

گیت سه آنتن Partak

نوع تکنولوژی : AM
تعداد آنتن: 3 آنتن
فرکانس پاسخ گویی: 58 مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partak

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده و یک عدد گیرنده تشکیل شده استکه اصطلاحا به آن Duel Plus می گویند. گیت سه آنتن Partak مناسب برای استفاده در پوشاک، لوازم آرایش، عینک فروشی، کیف و کفش، موبایل، عطر و ادکلن می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک و گیت فروشگاهی دو آنتن پارتاک اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partak

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partak باید گفت که چیدمان این محصول به گونه ای می باشد که برای خروجی های با کاربری تگ فروشگاهی بین 250 تا 400 سانتی متر و برای خروجی های با کاربری لیبل امنیتی بین 200 تا 270 سانتی متر استفاده می شود. گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک با همان منبع تغذیه ایی روشن می شود که سیستم های تک آنتن و دو آنتن را روشن می کند. مصرف انرژی بسیار پایین این گیت را می توان منحصر به این مدل  دانست. مصرف گیت سه آنتن  پارتاک تنها 130W می باشد.

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak AM

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak AM که دارای پوشش فرکانسی 58 مگاهرتز است. این گیت دارای دو رنگ سفید و مشکی بوده و همچنین دارای 36 ماه گارانتی تعویض است. گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک ساخت کشور ایران و تولید داخل می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات