× بستن تبلیغات
آگوست
14
2017

فروش بیسیم با برد بالا

بیسیم با برد بالا دستگاه گیرنده و فرستنده مکالمات صوتی به صورت شبکه ای و ارتباط مخابراتی یا رادیویی مجاز می باشد. برخی از انواع بیسیم های با برد بالا نیاز به آنتن یا دکل و دستگاه سانترال ندارد. بیسیم با برد بالا همواره از ابزارهای لازم و ضروری در اموری می باشد که نیاز به ارتباطات مخابراتی و رادیویی صوتی در محدوده های مجاز جهت تبادل اطلاعات است. شرکت های مهندسی و ساختمانی، نگهبانی سازمان های خصوصی و ودولتی، حراست مجموعه های تجاری، تفریحی و مسکونی جهت ارتباط پرسنل خود با یکدیگر و مواردی از این قبیل. به عبارتی با هدف مدیریت کارآمدتر و استاندارد، مراکز و سازمان های خود را با بهترین برند بیسیم های برد بالا و قدرت آنتن دهی بالا مجهز می کنند.

فروش بیسیم با برد بالا

فروش بیسیم با برد بالا

با توجه به اینکه استفاده و فروش بی سیم های با برد بالا در امور مختلف مسلتزم داشتن شرایط و مجوزهای خاص مورد تایید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی برای مصرف کنندگان داخل کشورعلی الخصوص در تهران است، از این رو شرکت ایده برتر پارسیان با همکاری شرکت پژوهش و توسعه ناجی امکان فروش بیسیم مجاز را دارا است. هم چنین شرکت ما امکان خرید بیسیم با برد بالا، مورد تایید ناجا و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور را در جهت اداره استاندارد امور ایجاد کرده و بهترین برند بیسیم برای سازمان ها، مجموعه ها و مشاغل نیازمند به این دستگاه را معرفی نموده است.

از آن جایی که در صدد معرفی بهترین محصولات برای مشتریان گرامی هستیم ضمن توجه به کیفیت بیسیم با برد بالا بی سیم مجاز واکی تاکی صبا Saba SF-K1، بی سیم مجاز طیف TEAF TF-192 و بی سیم مجاز واکی تاکی طنین Tanin TN2000 را به شما مصرف کنندگان گرامی معرفی می کنیم. جهت خرید بیسیم می توانید به سایت ما (ebpnovin.com)  مراجعه نمایید.

مصرف کننده گرامی ما بیسیم های مجوز دار با ضمانت و کیفیت مطلوب را به شما معرفی و ارائه می کنیم. اگر به دنبال اطلاعات جامع و انتخاب درست در خرید بیسیم با برد بالا هستید و یا از آن دسته کاربرانی می باشید که با خرید بی سیم های نامطلوب و غیرمجاز دچار دردسر شده اید می توانید با پل ارتباطی ویژه ما 73027-021 با مشاوران و کارشناسان فروشگاه آنلاین ایده برترپارسیان در ارتباط باشید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات