× بستن تبلیغات
آگوست
14
2017

تگ صدفی ریز 45 میلی متر RF با فرکانس 9.5

تگ صدفی 45 میلیمتر 9.5 مگاهرتز

نوع تکنولوژی : RF
نوع تگ: ریز
فرکانس پاسخ گویی: 9.5 مگا هرتز

معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 9.5 مگاهرتز

تگ صدفی ریز 45 میلیمتر از نوع RF که با نام های شل تگ (shell tag)، تگ گرد و یا در بعضی مواقع تگ گنبدی (dome) نیز شناخته می شود از جمله تگ هایی است که در فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، پارچه فروشی و روسری فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 9.5 مگاهرتز

در ادامه به معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 9.5 مگاهرتز باید گفت که این تگ در دو رنگ سفید و مشکی در بازار موجود است که مشتری نسبت به صلیقه ی خود رنگ آن را انتخاب می کند. این تگ فروشگاهی با فرکانس 9.5 مگا هرتز در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. تگ صدفی 45 میلی متر RF با ظاهری زیبا و کم حجم از طرفداران زیادی برخوردار است. از کالاهای مرتبط با آن می توان به تگ گلفی ریز و متوسط، تگ صدفی متوسط و تگ صدفی بزرگ اشاره کرد.

تگ صدفی ریز 45 میلی متر RF با فرکانس 9.5

تگ صدفی ریز 45 میلی متر RF با فرکانس 9.5 به راحتی از لباس جدا نمی شوند و حتما باید توسط کاربر یا جداکننده از لباس جدا شود تا به آن آسیبی وارد نشود. به همین دلیل نمی توان به راحتی کالا را به سرقت برد. در موداردی که فروشگاه مجاور گیتی با فرکانس 9.5 یا 7.2 داشته باشد بهتر است که گیت با فرکانس متفاوت تهیه شود تا تداخل نویز به وجود نیاید.

لازم به ذکر است که بیشتر فروشگاه ها از تگ صدفی با فرکانس 8.2 استفاده می کنند. تگ صدفی بیشتر در فروشگاه هایی که سایز لباس ها ریزتر است مثل فروشگاه لباس زیر مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات