× بستن تبلیغات
مه
11
2017

نمایندگی کپی (فتوکپی) توشیبا در تبریز

توشیبا Toshiba یک شرکت ژاپنی است که در سال 1939 از ادغام دو شرکت مکانیکی و الکتریکی در توکیو شکل گرفت و تاسیس شد. این کمپانی در زمینه تولید محصولات دیجیتالی شامل: تلویزیون های lcd، رایانه های شخصی (لپ تاپ) در حوزه وسایل الکترونیکی شامل: نیم رساناها، محصولات ذخیره سازی  و همچنین ماشین های ادرای شامل: دستگاه فکس، پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر فعالیت دارد و محصولات خود را به اقصی نقاط جهان از جمله ایران عرضه می دارد.

نمایندگی کپی (فتوکپی) توشیبا در تبریز

نمایندگی کپی (فتوکپی) توشیبا در تبریز

ایده برتر پارسیان (ebpnovin.com)، نمایندگی کپی (فتوکپی) توشیبا در تبریز و همچنین شهرستان های آن شامل آذربایجان شرقی، مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب و اذرشهر را برعهده دارد. محصولات این کمپانی از جمله پرینتر توشیبا، دستگاه فکس توشیبا، دستگاه کپی توشیبا و مواد مصرفی ماشین های اداری را به مشتریان و خریدارن محترم عرضه می کند. ایده برتر به عنوان نمایندگی توشیبا در تبریز خدمات فروش شامل خدمات پس از خرید و خدمات پیش از خرید را به مشتریان و خریدارن محترم ارائه می دهد.

در ادامه باید بگوییم که دستگاه کپی توشیبا یکی از لوازم جانبی و ضروری در کنار کامپیوترها می باشد. دستگاه های کپی توشیبا در دو نوع دستگاه کپی رنگی توشیبا و دستگاه کپی سیاه و سفید طراحی شده اند و در بازار موجود می باشد. امروزه دستگاه های کپی در حوزه های مختلف از جمله خانه، اداره ها و سازمان ها کاربرد وسیعی دارند. یکی از چاپگرهای قدرتمند و عالی توشیبا دستگاه کپی چند منظوره توشیبا می باشد که قابلیت چاپ، پرینت، فکس و اسکن اسناد و مدارک و تصاویر را با وضوح بسیار بالا دارند.

شما خریداران محترم می توانید هر کدام از محصولات مورد نیاز خود را با اطمینان از اصل بودن کالا از نمایندگی توشیبا توسط مشاوران و کارشناسان فروش انتخاب و خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های دستگاه کپی توشیبا، نمایندگی توشیبا Toshiba در تهران و ماشین های اداری توشیبا  مراجعه نمایید.

امیدواریم که بتوانیم خدماتی که شایسته این برند محبوب و محصولات آن می باشد به شما مشتریان عزیز و محترم ارائه دهیم.

آدرس: خیابان طالقانی – سه راه طالقانی –  خیابان خواجه نصیر –  نبش خیابان مقدم – پلاک 80 – طبقه دوم – واحد چهار

تلفن: 73027-021

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات