× بستن تبلیغات
مه
1
2017

بی سیم مجاز واکی تاکی طنین Tanin TN2000

بیسیم مجاز طنین 2000

مدل: TANIN TN2000
کانال ارتباطی: 35 کانال
برد آنتن دهی دستگاه: بین 2 کیلومتر
لوازم جانبی: شارژ، بند آویز، گیره کمری

معرفی بی سیم طنین TN2000

معرفی بی سیم واکی تاکی طیف TF-192

بی سیم مجاز مدل TANIN TN2000 جایگزین مدل بی سیم مجاز طیف TEAF TF-192 است که کاربری ساده، امکانات بالا و کیفیت مطلوب تری در مقایسه با آن دارد. از بیسیم طنین 2000 کلیه اشخاص حقیقی، حقوقی، شرکت های دولتی و خصوصی در کلیه اماکن عمومی مجاز به استفاده هستند. در این دستگاه بی سیم نیازی به نصب سیستم های جانبی از جمله آنتن، دکل و دستگاه سانترال ندارد. صفحه نمایش بی سیم 2000 دارای امکان تغییر رنگ است و سیستم کد گذاری برای جلوگیری از شنود مکالمه ها دارد.

در ادامه معرفی بی سیم طنین TN2000 باید بگوییم که تنها بی سیم واکی تاکی مجاز دارای مجوز شماره ۱۰۲/۵۳۵۹۵ از سازمان تنظیمات مقررات و ارتباطات رادیویی است. بیسیم واکی تاکی 2000 دارای تایمر روشن و خاموش، سیستم اسکن و سیستم هوشمند تشخیص صدا وانجام مکالمه  بدون نیاز به فشردن دکمه است.

لوازم جانبی بیسیم مجاز Tanin TN2000

از جمله لوازم جانبی که برای این بیسیم مجاز می توان در نظر گرفت به ترتیب موارد زیر هستند که به صورت جداگانه در ایده برتر به فروش می رسند.

هندزفری مخصوص بیسیم مجاز Tanin TN2000   

 

هندزفری مخصوص بیسیم مجاز طیف TEAF TF-192

کیف چرمی مخصوص بیسیم مجاز Tanin TN2000

کیف چرمی بیسیم مجاز طیف TEAF TF-192

بی سیم مجاز واکی تاکی طنین TANIN TN2000

بی سیم مجاز واکی تاکی طنین Tanin TN2000 به گونه ای طراحی شده است تا نیازهای ارگان ها، نهاد ها، سازمان ها، هتل ها، کارخانه ها، نصب های تاسیسات، نگهبان های محله، مصارف شخصی، وررشی، کوهنوردی و … را برطرف کند. با هر نوع هندزفری می توان با آن کار کرد و از جمله بی سیم هایی است که دارای چراغ قوه هم می باشد. لازم به ذکر است که بی سیم طیف موردنظر دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات