× بستن تبلیغات
آوریل
24
2017

پرینتر چاپ کارت مجیکارت اندورو Magicard Enduro

پرینتر کارت مجیکارت اندورو

تکنولوژی ساخت پرینتر: حرارتی
رزولوشن چاپ پرینتر : 300dpi
سرعت چاپ سیاه و سفید: 35 ثانیه
سرعت چاپ رنگی :7 ثانیه
موادمصرفی پرینتر :ریبون

معرفی پرینتر چاپ کارت پی وی سی مجیکارت اندورو

پرینتر کارت pvc یکی از مدل های منتخب در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی است که قابلیت پرینت بر روی انوع کارت pvc، مگنت، مایفر و … را دارد. چاپگر کارت Magicard Enduro ساخت کشور انگلستان است و از پرینترهای چاپ کارت رومیزی می باشد که طراحی متفاوتی دارد.

معرفی پرینتر چاپ کارت پی وی سی مجیکارت اندورو برای مدارس، دانشگاه ها و بنگاه های اقتصادی توصیه می کنیم. این مدل از بهترین دستگاه های چاپ کارت PVC در میان محصولات مشابه خود است.

معرفی پرینتر چاپ کارت پی وی سی مجیکارت اندورو

قابلیت و مشخصات فنی پرینتر چاپ کارت Magicard Enduro

پرینتر چاپ کارت ویزیت مدل Magicard Enduro رزولوشن چاپ 300 dpi دارد که سرعت چاپ رنگی 7 ثانیه و مشکی 35 ثانیه دارد و از تکنولوژی چاپ مستقیم برخوردار می باشد. پرینتر چاپ مجیکارد اندورو از هد حرارتی شرکت ژاپنی که بهترین هدهای حرارتی را به دنیا عرضه می کند است برخوردار می باشد. هم چنین یک چاپگر تک رو می باشد که به راحتی می توان چاپ آن را به دورو تغییر دارد.

از دیگر قابلیت و مشخصات فنی پرینتر چاپ کارت Magicard Enduro به تعداد چاپ آن می پردازیم که برای رنگی 100 کارت در ثانیه و برای سیاه و سفید 500 کارت در ثانیه است. علاوه بر این ظرفیت مخزن ورودی آن 100 کارت و ظرفیت مخزن خروجی آن 30 کارت می باشد.

پرینتر چاپ کارت مجیکارت اندورو Magicard Enduro

از پرینتر چاپ کارت مجیکارت اندورو Magicard Enduro برای چاپ کارت پرسنل، چاپ کارت باشگاه، کارت هوشمند، کارت عضویت، کارت تخفیف، بن الکترونیکی، کارت اتوبوس، کارت مترو، کارت بانکی، کارت دانشجویی و غیره استفاده می شود و با انواع سیستم عامل های ویندوز xp- 7 و 8 سازگار است.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات