× بستن تبلیغات
آوریل
8
2017

بهترین دستگاه کپی رنگی

این روزها به دلیل وجود تنوع بالایی که در دستگاه فتوکپی رنگی وجود دارد قاعدتا انتخاب بهترین دستگاه کپی رنگی مناسب برای شما کاربران کمی سخت می باشد. ما در این مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز را راهنمایی کرده تا بهترین کپی رنگی را با توجه به نیاز خود انتخاب و خریداری نمایید.

بهترین دستگاه کپی رنگی

بهترین دستگاه کپی رنگی

در اینجا سوالی که ممکن است برای هر کاربر مطرح بشه این است بهترین دستگاه کپی رنگی از نوع لیزری است؟ یا بهترین دستگاه کپی رنگی از نوع جوهرافشان است؟

قبل از پاسخگویی به این سوالات لازم می دانیم که دستگاه کپی رنگی را برایتان معرفی کنیم. دستگاه کپی رنگی وسیله ای است که به وسیله آن به راحتی می توان تصاویر باکیفیت رنگی، متون و نوشته ها را چاپ و کپی کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی دستگاه کپی رنگی مراجعه کنید و بیشتر با این دستگاه آشنا شوید.

همان طور که بالاتر گفته شد کپی رنگی از نظر تکنولوژی چاپ به دو دسته کلی دستگاه کپی رنگی لیزری و دستگاه کپی رنگی جوهر افشان تقسیم می شود که در بازار و فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد. دستگاه های کپی رنگی در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله دستگاه کپی رنگی شارپ، دستگاه کپی رنگی کانن، دستگاه کپی رنگی ریکو، دستگاه کپی رنگی توشیبا، دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا و ….. برای همه نیازها و حوزه های مختلف کاری طراحی، تولید و به بازار عرضه شده اند.

در ادامه به نکات مهم در مورد بهترین پرینترهای رنگی اشاره می کنیم پس دوستان با ما همراه باشید.

  • یکی از نکات مهم سرعت چاپ می باشد که هر دستگاه کپی رنگی با برند و کارایی های خود از سرعت چاپ متفاوتی برخوردار است که سرعت چاپ بر حسب دقیقه حساب می شود. هر چقدر سرعت چاپ در دقیقه دستگاه کپی بیشتر باشد دستگاه عملکرد بالایی دارد.
  • دومین نکته حتما با توجه به اندازه بودجه مالی و نیاز کاری خود دستگاه کپی رنگی موردنظر را انتخاب نمایید. زیرا اگر انتخاب بسیار گرانی داشته باشید و به موقع دستگاه کپی رنگی خود را تعمیر نکنید باعث افت دستگاه می شوید.
  • نکته آخر ویژگی هایی که باید برای انتخاب بهترین دستگاه کپی رنگی در نظر بگیرید شامل دقت چاپ و تفکیک پذیری، قیمت چاپ در هر صفحه، کیفیت چاپ و امکانات جانبی چاپگر را لحاظ کنید.

آدرس: خیابان طالقانی – سه راه طالقانی –  خیابان خواجه نصیر –  نبش خیابان مقدم – پلاک 80 – طبقه دوم – واحد چهار

تلفن: 7302-021

 

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات