× بستن تبلیغات
آوریل
5
2017

اسکنر کانن canon

شرکت کانن یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است که در تولید دروبین ها و تجهیزات جانبی عکاسی و تصویربرداری فعالیت دارد. دفتر مرکزی شرکت کانن در توکیو، ژاپن قرار دارد. شرکت کانن در زمینه تولید محصولاتی از جمله اسکنر، دوربین عکاسی، دستگاه های فتوکپی و چاپگرهای رایانه، دوربین های دیجیتال و ویدئویی، دوربین های تک لنزی بازتابی فعالیت دارد. شرکت کانن جزو یکصد و پنجاه و چهارمین شرکت برتر جهان قرار دارد. شرکت کانن توسط یوشیداگورو و اوچیدا سابورو در سال 1933 تاسیس شد.

اسکنر کانن canon

اسکنر کانن canon

دستگاه اسکنر کنون یکی از وسیله های ماشین های اداری هستند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی اسکنرها با برندهای مختلفی از جمله: اسکنر اچ پی hp، اسکنر مادیران، اسکنر ای ویژن avision، اسکنر کداک Kodak، اسکنر کانن canon، اسکنر برادر brother، اسکنر پلاستک plustek و اسکنر مایکروتک microtech طراحی و تولید و وارد بازار شده اند. ما در این مقاله می خواهیم به بررسی اسکنر کانن canon بپردازیم.

اسکنر کانن یا پویشگر وسیله ای است برای تصویربرداری از سند کاغذی یا تصاویر است. دستگاه اسکنر یکی از لوازم جانبی ورودی کامپیوتر هستند که کاربردهای وسیع و متفاوتی در حوزه های مختلف دارند. اسکنرها دارای تنوع بسیاری هستند مثل اسکنر اثر انگشت و اسکنر چهره. حتی بعضی از اسکنرها برای حوزه پزشکی طراحی شده اند.

دستگاه اسکنر canon تصویر یکی از انواع اسکنرها (پویشگرها) هستند که برای انتقال تصویر، متون و اسناد و مدارک به دستگاه کامپیوتر یا رایانه متصل شده و می توانید اطلاعات و تصاویر خود را ذخیره کنید و به راحتی ویرایش و استفاده کنید.

اسکنرها در انواع مختلفی از جمله اسکنرهای تخت، اسکنرهای دستی، اسکنرهای استوانه ای و اسکنرهای شیت فد تولید و طراحی شده اند. هر کدام از این اسکنرها دارای کاربرد و کارایی متفاوتی هستند. به عنوان نمونه اسکنرهای استوانه ای نوعی از اسکنرها هستند که بیشتر در شرکت های بزرگ چاپ و نشر استفاده می شوند و کیفیفت فوق العاده بالایی دارند. اسکنرهای استوانه ای از تکنولوژی لامپ تقویت کننده نور استفاده می کنند. با استفاده از این تکنولوژی اسناد و تصاویر برای اسکن بر روی یک استوانه شیشه ای پیچیده می شوند.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات