× بستن تبلیغات
آوریل
3
2017

اسکنر مایکروتک Microtek

شرکت مایکروتک در سال 1980 میلادی در تایوان تاسیس شد. شرکت مایکروتک در حال حاضر به مدت سه دهه در طراحی و تولید اسکنر فعالیت دارد و به یک شرکت چندملیتی با شبکه سرویس جهانی تبدیل گردیده است. شرکت Microtek در سال 1985 میلادی اولین اسکنر کششی سیاه و سفید با دقت 400 نقطه در اینچ را به جهان معرفی کرد. شرکت مایکروتک بیش از 450 اختراع در زمینه تصاویر دیجیتال دارد و در زمینه تجهیزات تصاویر دیجیتال از قبیل تجهیزات تصویری مرتبط به پزشکی، صنعت و زیست شناسی فعالیت دارد.

اسکنرها یکی از وسایل جانبی رایانه یا کامپیوتر هستند که برای تصویربرداری از اسناد، مدارک و تصاویر کاغذی برای ورود اطلاعات به رایانه طراحی شده اند. اسکنر ها برای حوزه ها و کارایی های مختلف طراحی شده اند انواع اسکنرها از جمله: اسکنرهای خانگی، اسکنرهای اداری، اسکنرهای مدارک شناسایی و پاسپورت و …. می توان اشاره کرد. اسکنرها با برندهای مختلفی مانند اسکنر اچ پی hp، اسکنر کداک Kodak، اسکنر پلاستک plustek، اسکنر کانن canon، اسکنر فوجیتسو Fujitsu و … طراحی و تولید و به بازار عرضه شده اند.

اسکنر مایکروتک Microtek

اسکنر مایکروتک Microtek

شرکت مایکروتک در سال 1393 اسکنرهای جدید و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی اسکنرهای نسل جدید خود را روانه بازار کرد. اسکنرهای حرفه ای و پیشرفته شرکت مادیران، اسکنرهای بارکدخوان و اسکنرهای سه بعدی هستند که توسط شرکت مایکروتک طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

اسکنرها به این صورت عمل می کنند که تصویر یا متن موردنظر را به یک تصویر دیجیتال تبدیل می کنند و این تصاویر و متون را می توانید به راحتی به کامپیوتر یا رایانه خود منتقل کنید و آنها را ذخیره و ویرایش کنید. اسکنرها دارای انوع متفاوتی از جمله : اسکنرهای صفحه تخت یا مسطح، اسکنرهای دستی یا handheld، اسکنرهای استوانه ای و اسکنرهای شیت فد تقسیم شده اند. به عنوان نمونه اسکنرهای دستی یا handheld را بررسی می کنیم. این اسکنرها بسیار شبیه اسکنرهای صفحه تخت هستند و فقط با این تفاوت که از نیروی انسانی به جای موتور استفاده می شود. اسکنرهای دستی سرعت بالایی دارند و از این اسکنرها برای طراحی صنعتی، آنالیز کردن و وسایل پزشکی استفاده می شود.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات