× بستن تبلیغات
آوریل
3
2017

اسکنر مادیران

شرکت مادیران یک شرکت خصوصی ایرانی است که در زمینه ماشین های ادارای فعالیت می کند. شرکت مادیران فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های اداری، رایانه ای و بانکی را انجام می دهد. گروه مادیران بزرگترین شرکت در زمینه فعالیت خود در ایران است و نماینده رسمی این شرکت لایف برد پارسه است. در سال 1386 شرکت مادیران جزو یک یا دو شرکت تلفن همراه در ایران بود و آنها را با مارک ال جی LG ارائه می کرد. در سال 1392 برند مادیران در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از 100 برند برتر ایران شناخته شده است. شرکت مادیران از سال 1373 خدمات ماشینهای اداری در ایران را شروع به کار کرده است.
اسکنرها وسیله ای برای تصویربرداری از سندکاغذی و تصاویر است. اسکنرها با برندهای مختلفی از جمله اسکنر کانن canon، اسکنر کداک Kodak، اسکنر پلاستک plustek، اسکنر ای ویژن avision، اسکنر اچ پی hp و ….. برای تمام حوزه های مختلف طراحی و تولید شده اند. ما در این مقاله به بررسی اسکنر مادیران می پردازیم.

اسکنر مادیران

اسکنر مادیران

اسکنر چیست؟ دستگاه اسکنر وسیله ای برای ورود عکس یا متن به رایانه می باشد. اسکنرها مانند دستگاه کپی کار می کنند به این صورت که کاغذ موردنظر در داخل محفظه ای قرار می گیرد و تصویر و یا متن موردنظر اسکن شده و به رایانه یا کامپیوتر منتقل می شود.
دستگاه های اسکنر کاربردهای وسیع و گسترده ای در حوزه های مختلف مثل پزشکی و کارهای اداری و خانه دارند و از تنوع و گستردگی بسیاری برخوردارند. به عنوان نمونه اسکنر اثر انگشت یا اسکنر تشخیص چهره و حتی بعضی از اسکنرها که برای بررسی مغز و قسمتهای مختلف بدن استفاده می شوند نقش مهمی در حوزه پزشکی دارند.
اسکنر مادیران در واقع دستگاه اسکنری است که تصاویر، متون نوشته ها و اسناد و مدارک را اسکن و به رایانه موردنظر وارد می کنند. با این نوع از اسکنرها میتوانید به راحتی اطلاعات را ذخیره و آنها را ویرایش کنید سپس از آنها استفاده نمایید. اسکنرها در انواع متفاوتی هستند ازجمله اسکنرها (پویشگرهای) صفحه تخت یا مسطح، اسکنرهای دستی، اسکنرهای شیت فد، اسکنرهای استوانه ای وجود دارند.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات