× بستن تبلیغات
آوریل
3
2017

اسکنر فوجیتسو Fujitsu

شرکت فوجیتسو یک شرکت تجهیزات الکترونیک، مخابراتی و فناوری اطلاعات ژاپنی است. شرکت Fujitsu به عنوان سومین ارائه کننده خدمات فناوری اطلاعات درجهان قرار دارد و دفتر مرکزی آن در شهر توکیو است. شرکت فوجیتسو Fujitsu در زمینه محصولات نرم افزار و سخت افزار رایانه، مدیریت فناوری اطلاعات و مشاوره اطلاعاتی، تجهیزات مخابراتی و تلفن همراه، پرینتر، اسکنر و سرورهای کامپیوتری فعالیت دارد.

اسکنر فوجیتسو Fujitsu

اسکنر فوجیتسو Fujitsu

اسکنرها برای حوزه های مختلف مانند اسکنرهای خانگی، اسکنرهای اداری، اسکنرهای اثرانگشت، اسکنرهای چاپ و نشر و اسکنرهای پزشکی طراحی و تولید شده اند. اسکنرها یکی از لوازم جانبی کامپیوتر هستند که برای اسکن اسناد و مدارک تولید و کارایی زیادی دارند. دستگاه اسکنر مجموعه ای گسترده و وسیعی دارد و در انواع برند ها از جمله اسکنر کانن canon، اسکنر کداک Kodak، اسکنر مادیران، اسکنر ای ویژن avision، اسکنر اچ پی hp و برندهای مختلف دیگری که شرح حال کامل آنها در Ebpnovin.com موجود می باشد. در این مقاله به بررسی و معرفی اسکنر فوجیتسو Fujitsu می پردازیم.

اسکنرهای فوجیتسو به چند گروه تقسیم می شوند: اسکنرهای یکرو (simplex)، اسکنرهای دورو (duplex) و اسکنرهای A3 و A4 که همگی دارای سیستم اسکن مسطح، قابلیت اسکن اتوماتیک اسناد با سرعت 15 تا 105 سند در دقیقه هستند. یکی از ویژگی های مهم اسکنرهای فوجیتسو سیستم تغذیه اتوماتیک اسناد است. این نوع اسکنر، اسناد و مدارک و هم چنین تصاویر را به صورت کشش مسطح اسکن می کنند.

اسکنرهای فوجیتسو Fujitsu در انواع مختلفی مانند اسکنرهای مسطح یا تخت، اسکنرهای استوانه ای، اسکنرهای شیت فد، اسکنرهای دستی هستند. از مهم ترین نکات و ویژگی هایی که برای اسکن متون و تصاویر باید در نظر گرفت سرعت و امکانات دستگاه های اسکنر برای جابجایی کاغذ در اندازه های گوناگون می باشد. یکی از متدوال ترین دستگاه های اسکنر از نوع اسکنرهای صفحه تخت یا مسطح هستند. عملکرد اسکنرهای صفحه تخت به این صورت است که تصاویر و یا متون، اسناد و مدارک بر روی صفحه ی تخت اسکنر (پویشگر) قرار می گیرند سپس هد متحرک اسکنر از روی کاغذ عبور می کند و اطلاعات را اسکن می کند. اسکنرهای مسطح دارای دو نوع تکنولوژی دستگاه بار جفت شده و حسگر تماسی تصویر هستند.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات