× بستن تبلیغات
مارس
8
2017

پرینتر لیزری چهار کاره اچ پی hp MFP M130fw

معرفی پرینتر لیزری چهار کاره مشکی اچ پی M130fw

پرینتر لیزری اچ پی مدل hp MFP M130fw از نسل جدید پرینترهای اچ پی است که جایگزین پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro MFP M127fw و پرینتر لیزری چهار کاره Canon MF217W می باشد. این چاپگر لیزری قابلیت انجام فکس، کپی، اسکن و پرینت را دارد و به صورت دستی می توان دورو چاپ کرد.

معرفی پرینتر لیزری سه کاره مشکی برادر M130fw مناسب برای ادارات، دفاتر کاری کوچک و مصارف خانگی است. اسکنر آن اسناد را به فرمت های BMP- PNG-PDF-Tiff و JPEG پردازش می کند و استانداردهای TWAIN و CIS را انجام می دهد. سرعت آن 14 برگ در دقیقه است و اسناد را با عمق 24 بیت اسکن می کند.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری مشکی hp MFP M130fw

پرینتر hp M130fw قابلیت استفاده از کلیه نرم افزارهای موبایلی و استفاده از شبکه بی سیم(wifi) را به صورت Direct دارد. در این پرینتر اچ پی صفحه نمایش کوچکی برای سهولت کار تعبیه شده که از نوع لمسی است و به راحتی می توان روند چاپ را با آن رصد نمود. پرینتر hp MFP 130fw از زبان های برنامه نویسی PCL  پشتیبانی می کند و به صورت دستی قابلیت چاپ دورو دارد.

در ادامه بررسی قابلیت و کارایی های فنی پرینتر لیزری مشکی hp MFP M130fw باید گفت که اولین چاپ آن در 8 ثانیه گرفته می شود و پردازشگر 800MHZ دارد. فکس این پرینتر لیزری چند کاره قابلیت ارسال به 120 شماره را داراست و از رزولوشن 203*196 dpi برخوردار می باشد که می توان به ایمیل هم

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری مشکی hp MFP M130fw

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر M130fw اچ پی

پرینتر  اچ پی 130fw دارای 1 عدد کارتریج با کارکرد 1600 برگ است و مدل کارتریج آن 170 می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر M130fw اچ پی به گونه ای است که به مرور زمان و با ارزان تر شدن قیمت آنها این مدل چاپگر را به دستگاهی پرفروش در بازار تبدیل می کند.

پرینتر لیزری چهار کاره اچ پی hp MFP M130fw

پرینتر لیزری سه کاره اچ پی hp MFP M130fw از پروتکل های ICP/IP – IPV4 و IPV6 پشتیبانی می کند.حجم adf آن 35 برگ است که به صورت اتوماتیک هم  اسناد را برای چاپ دریافت می کند. ایده برتر این مدل را که از انواع پرینترهای لیزری است به عنوان یکی از بهترین پرینترهای لیزری سیاه و سفید به شما عزیزان پیشنهاد می دهد.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات