× بستن تبلیغات
مارس
8
2017

قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید

یکی از دستگاه های اصلی و ضروری ماشین های اداری که در فروشگاه معتبر اینترنتی ایده برتر و در بازار ایران موجود است دستگاه کپی سیاه و سفید می باشد که در کنار تجهیزات فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه مقاله قصد داریم به قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید بپردازیم با ما همراه باشید.

قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید

قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا دستگاه کپی از لحاظ تکنولوژی چاپ شامل دستگاه کپی سیاه و سفید رنگی و دستگاه کپی رنگی جوهرافشان تقسیم می شود که در مدل های مختلفی طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

توصیه ما به شما این است که قبل از خرید دستگاه کپی سیاه و سفید حتما به کاربرد و کارایی دستگاه دقت کنید و با توجه به نیاز کاری خود انتخاب نمایید. دستگاه های کپی دارای تنوع بالایی هستند و تمامی آنها قابلیت اسکن و پرینت را دارند. در برندهای مختلف از جمله دستگاه کپی سیاه و سفید کونیکا مینولتا، دستگاه کپی سیاه و سفید ریکو، دستگاه کپی سیاه و سفید شارپ، دستگاه کپی سیاه و سفید توشیبا و …. برای همه نیازها و حوزه های مختلف ادارات، سازمان ها، شرکت ها و مصارف خانگی در بازار ایران موجود می باشد.

نکات مهمی که در قیمت دستگاه کپی سیاه و سفید تاثیر دارند و حتما قبل از خرید دستگاه موردنظر باید در نظر بگیرید عبارتند از :

•    یکی از نکات مهمی که حتما باید مورد بررسی قرار دهید میزان سرعت دستگاه کپی سیاه و سفید است که سرعت دستگاه چاپ بر حسب تعداد برگه چاپ در دقیقه حساب می شود.

•    آیا قابلیلت چاپ دورو را دارد یا خیر؟ اگر دستگاه کپی سیاه و سفید قابلیت چاپ دورو نداشته باشد باید صفحات را از اول به ترتیب صفحات فرد پرینت بگیرید و دوباره همین دسته صفحه را پشت و رو کرده و صفحات زوج را پرینت کنید.

•    یکی از مهم ترین مواردی که باید آن را در نظر بگیرید تغذیه کننده اتوماتیک کاغذ (فیدر یا ADF) است. اگر دستگاه کپی سیاه و سفید فیدر نداشته باشد شما باید برای گرفتن اسکن و یا کپی، برگه های کاغذ را یکی یکی روی شیشه دستگاه قرار دهید ولی با استفاده از فیدر دستگاه به راحتی می توانید کاغذها را به صورت دسته ای درون دستگاه قرار دهید و برای کپی یا اسکن دکمه استارت را فشار دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ی انواع دستگاه کپی یا خرید دستگاه کپی و یا قیمت دستگاه کپی را مطالعه کرده و یا با واحد فروش ایده برتر 73027-021 تماس بگیرید.


ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات