× بستن تبلیغات
فوریه
28
2017

لیبل پرینتر برادر Brother PT-E200

لیبل پرینتر برادر PT-E200

سیستم چاپ: حرارتی و معمولی
عرض چاپ: 3.5 – 12 میلیمتر
سرعت چاپ: 20 میلیمتر در ثانیه
نوع برش:  دستی

معرفی لیبل پرینتر برادر PT-E200

معرفی لیبل پرینتر برادر PT-E200

پرینتر لیبل زن برادر E200 یکی از مدل هایی است که قابل حمل است و کارایی بالایی دارد. خرید لیبل پرینتر موردنظر را به دلیل اینکه قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد توصیه می کنیم. پرینتر لیبل زن برادر E200 امکان شارژ با اتصال مستقیم usb، شارژر تلفن همراه، پاور بانک و شارژر ماشین را دارد. باطری پرینتر لیبل زن PT-E200 طول عمر بالایی دارد. لازم به ذکر است که لیبل پرینتر Brother PT-E200 امکان چاپ بر روی لیبل بدون برش را دارد.

معرفی لیبل پرینتر برادر PT-E200 برای استفاده در مخابرات، سازمان برق و بخش مواد غذایی پیشنهاد میکنیم. در گروه لیبل زن های صنعتی قرار دارد و از صفحه نمایش OLED برخوردار است. چاپگر لیبل برادر E200 سنسور نشانگر رول مشکی و سنسور تشخیص فاصله دارد که از رول کاغذ پیوسته پشتیبانی می کند.

لیبل پرینتر برادر Brother PT-E200

لیبل پرینتر برادر Brother PT-E200

لیبل پرینتر برادر Brother PT-E200 از سیستم عامل های window- android و ios همراه با شارژ 5 ولتی ساپورت می کند. این لیبل پرینتر در دو رنگ سفید و مشکی موجود است و تا ارتفاع 1.2 متر ضد ضربه می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد لیبل پرینتر برادر مدل Brother PT-E200 امکان کد  گذاری پیشرفته داده های کارت می باشد. دارای پایه نگهدارنده و گیره کمری استاندارد است.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات