× بستن تبلیغات
فوریه
4
2017

پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون EPSON L382

معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون L382

پرینتر اپسون L382 یک پرینتر چند کاره است که می تواند چاپ بدون حاشیه (Borderless) یا +A4 انجام دهد. از کالاهای مرتبط با آن به پرینتر جوهر افشان سه کاره کانن Canon PIXMA MG5740 اشاره می کنیم.

معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون L382 برای مصارف اداری و خانگی و هم چنین چاپ عکس و نمودار مناسب می باشد.

معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون L382

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهرافشان EPSON L382

پرینتر جوهرافشان مدل EPSON L382 دارای رزولوشن 5760*1440 است که کیفیت چاپ بسیار به صرفه و اقتصادی دارد. این پرینتر چندکاره دارای هد Micro Piezo است که توسط این تکنولوژی در مصرف جوهر آن صرفه جویی می شود. پرینتر اپسون 382 می تواند کاغذ ها را تا 235حجم گرم چاپ کند که همین قابلیت مزیت دستگاه نسبت به پرینترهای لیزری به حساب می آید.

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهرافشان EPSON L382 قابلیت کپی، پرینت و اسکن دارد. از حافظه 128 مگابایتی برخوردار است و توان کار ماهیانه آن 15000 برگ می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون EPSON L382

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون EPSON L382

در پرینتر اپسون L382، جوهر به صورت 0.3 میکرون که بسیار ریز است به صفحه ریخته می شود و باعث می شود حالت خیسی کاغذ در چاپ های این دستگاه وجود نداشته باشد. این چاپگر دارای دو کارتریج مشکی است که تا 13.000 برگ می توان با آن چاپ کرد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون EPSON L382 به صورت DYE هستند. شارژ کارتریج در پرینتر اپسون تنها با بازکردن مخزن جوهر و ریختن جوهر در آن انجام پذیر است که نیازی به جا به جایی دستگاه ندارد و هزینه ی بسیار اندکی را هم ایجاد می کند.

پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون EPSON L382

پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون EPSON L382

پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی اپسون EPSON L382 می تواند یک عکس کامل در سایز 10*15 سانتی متر را در مدت زمان 69 ثانیه چاپ کند. علاوه بر این به صورت دستی می توان با آن چاپ دورو انجام داد. در پایان باید بگوییم که خرید پرینتر چند کاره موردنظر با توجه به ویژگی هایی که دارد از لحاظ اقتصادی کاملا مقرون به صرفه می باشد.

برای آشنایی با عملکرد پرینتر های جوهری رنگی می توانید به مقاله های انواع پرینترهای جوهر افشان، مقایسه ارزانترین پرینترهای سه کاره جوهر افشان و پیشنهاد خوب برای خرید پرینتر جوهر افشان مراجعه کنید.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات