× بستن تبلیغات
ژانویه
29
2017

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP CF283A

کارتریج مشکی اچ پی 83a

رنگ:مشکی
تکنولوژی چاپ:لیزری
دستگاه های سازگار: M127 ،M126 ،M200 ،M225 ،M201

کارتریج، مخزنی است برای نگه داری رنگ دستگاه پرینتر و دستگاه فتوکپی  و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می باشد.

یک کارتریج لیزری شامل درام، تونر، مخزن تونر، مگنت، غلطک، بلید و کاست می باشند. کارتریج های لیزری مخزنی مناسب برای تونر پرینتر لیزری هستند که با تونر شارژ تغذیه می شود.

مشخصات فنی کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP CF283A

مشخصات فنی کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP CF283A

کارتریج اچ پی مدل HP CF283A مخصوص پرینترهای لیزری اچ پی و از نوع تونر می باشد. تنها در رنگ مشکی موجود است. این تونر کارتریج با پوشش 5 درصدی از سطح کاغذ A4 کارکرد حدودا 1500 تا 2000 برگ دارد. مناسب برای گروهی از پرینتر های سری  M اچ پی می باشد که عبارتند از: پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP M201n، پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP M201dw، پرینتر چهار کاره لیزری مشکی HP Pro MFP M225dn، پرینتر چهار کاره لیزری مشکی HP Pro MFP M225dw، پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro MFP M127fw، پرینتر چهارکاره لیزری HP Pro MFP M127fn و پرینتر چهار کاره لیزری اچ پی HP M127fs  می باشد.

کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP CF283A

تونر کارتریج مدل HP CF283A Tonerاز کیفیت عالی در چاپ و هم چنین ظرفیت چاپ بالایی هم برخوردار است. این کارتریج در دو نوع کارتریج طرح و کارتریج فابریک در بازار موجود می باشد.

تذکر : در صورتی که قصد خرید پرینتر دارید حتما قبل از هر بررسی و جست و جویی به جوهر مصرفی دستگاه توجه کنید زیرا انتخاب یک جوهر مناسب برای استفاده، از انتخاب خود دستگاه پرینتر مهم تر می باشد.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات