× بستن تبلیغات
ژانویه
25
2017

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP LaserJet Pro M12w

معرفی پرینتر لیزری اچ پی m12w

معرفی پرینتر لیزری اچ پی m12w

پرینتر اچ پی m12w یک پرینتر تک کاره است که به خاطر قابلیت های مناسبی که دارد هم تراز با چاپگر محبوب، پرینتر تک کاره لیزری HP Pro P1102 می باشد. با همان خصوصیاتی که پرینتر1102 دارد این پرینتر را جایگزین آن کرده اند. از کالاهای مرتبط با آن می توانیم به پرینتر تک کاره لیزری وایرلس HP Pro P1102W، پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP Pro P1109w و پرینتر لیزری تک کاره برادر Brother 1210W اشاره کنیم.

معرفی پرینتر لیزری اچ پی m12w مناسب برای مصارف اداری و خانگی کوچک می باشد. پرینتر m12w اچ پی از بهترین پرینترهای لیزری سیاه و سفید است که از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و به صورت کلی خوش ساخت می باشد.

قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لیزری HP LaserJet Pro M12w

پرینتر m12w اچ پی کوچکترین چاپگر لیزری موجود در بازار است و پرینت اول خود را 8 ثانیه بعد دریافت می کند. با خرید پرینتر لیزری تک‌ کاره مدل HP LaserJet Pro M12w از قابلیت Auto on off بهره مند می شود و با استفاده از نرم افزارهای موبایلی از جمله Iprint و Eprint می توانید پرینت بگیرید. علاوه بر این از اتصال بی سیم هم برخوردار است.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لیزری HP LaserJet Pro M12w امکان چاپ با استفاده از تبلت، smart phone و سایر دستگاه های دیگر را دارد. از معایت این پرینتر نداشتن قابلیت چاپ دورو و چاپ روی سی دی است.

قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لیزری HP LaserJet Pro M12w

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی M12w

پرينتر ليزري اچ پي مدل m12w از یک کارتریج استفاده می کند که برای آن می توان از مدل های hp 83a و hp 79a استفاده نمود. همین باعث می شود که قیمت پرینتر لیزری تک کاره موردنظر از لحاظ کارایی و اقتصادی مقرون به صرفه شود و بر خلاف سایر پرینترهای سری جدید hp به سرعت در بازار جا بیافتد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر اچ پی M12w دارای کارکرد 1000 برگ است. کارتریج های مورد استفاده در این دستگاه داخل سایت موجود است می توانید مشخصات کاملشات را مشاهده کنید.

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP LaserJet Pro M12w

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP LaserJet Pro M12w دارای سه چراغ چشمک زن برای وایرلس، آماده به کار و هشدار چاپ است. لینک دانلود درایور پرینتر اچ پی HP LaserJet Pro M12w در ابتدای صفحه قرار دارد. هم چینین این پرینتر اچ پی کاغذ های تا 163 گرم را چاپ می کند.

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات