× بستن تبلیغات
ژانویه
25
2017

قیمت ویدئو پروژکتور

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی، ویدئو پروژکتورها از مهم ترین و بهترین تجهیزات آموزشی هوشمند هستند. ویدئو پروژکتور دستگاهی است که تصاویر در ابعاد بزرگ تر را به وسیله ورودی های جانبی به دستگاه هایی از جمله ویدئو، VCD ، DVD ، دوربین های فیلم برداری و لپ تاپ و کامپیوتر وصل می شود و تصویر این دستگاه ها را در ابعاد بزرگ تری بر روی پرده نمایش یا هر سطح دیگر مانند دیوار، شیشه و …. نمایش می دهد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویدئو پروژکتور

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویدئو پروژکتور

قیمت ویدئو پروژکتور با توجه به کاربردهای مختلفی که دارند متفاوت است. کاربردهای دیتا ویدئو پروژکتور از جمله به عنوان وسیله کمک آموزشی در کلاس ها و مدارس و دانشگاه ها، در منازل برای نمایش فیلم و بازی های رایانه ای و در شرکت ها و ادارات و مساجد استفاده می شود.

فروشگاه معتبر ایده برتر پارسیان انواع مدل های مختلف و برندهای مختلف ویدئو پروژکتورها را از جمله ویدئو پروژکتور سونی SONY، ویدئو پروژکتور اپسون Epson، اویدئو پروژکتور سونی SONY، ویدئو پروژکتور اپتما Optoma، ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic، ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ و ……  با قیمت مناسب و محصولات اورجینال را به  مشتریان و استفاده کنندگان عرضه می کند. شما می توانید به راحتی وارد سایت معتبر فروشگاه ایده برتر پارسیان شده و کارشناسان فروش شما را راهنمایی و خرید مطمئن و با کیفیتی را داشته باشید.

ویدئو پروژکتورها در انواع مختلفی از جمله ویدئو پروژکتور جیبی یا پیکو، ویدئو پروژکتور سینمای خانگی، ویدئو پروژکتور چندرسانه ای، ویدئو پروژکتورهای مخصوص محل های بزرگ و نصب ثابت دسته بندی می شوند که هر کدام با توجه به کارایی و مدل دستگاه قیمت ویدئو پروژکتورها تغییر می کنند.

از موارد مهمی که بر قیمت ویدئو پروژکتورها اثر دارند از جمله: فناوری تولید تصویر، شدت روشنایی، کنتراست، رزولوشن و عمر لامپ ویدئو پروژکتور اهمیت خیلی زیادی دارند. فناوری های تولید تصویر در ویدئو پروژکتورها استفاده از تکنولوژی DLP و 3LCD است که هر کدام از این تکنولوژی ها با توجه به کاربرد و کارایی دستگاه مزایا و قیمت مختلفی دارند. شدت روشنایی از مهم ترین عوامل در قیمت دیتا ویدئو پروژکتورها هستند که با واحدی به نام انسی لومن اندازه گیری می شود. که هر چقدر عدد انسی لومن بزرگ تر باشد دستگاه ویدئو پروژکتور در محیط روشن تری تصویر مناسب تری را نمایش می دهد.

 

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات