× بستن تبلیغات
ژانویه
23
2017

پرینتر تک کاره لیزری کانن Canon imageClass LBP151dw

معرفی پرینتر لیزری کانن 151dw

در پرینتر کنون 151dw شما به یک پرینتر تک کاره لیزری سروکار دارید که قابلیت چاپ دورو، شبکه، وایرلس و قیمت مناسب با توجه به امکاناتی که دارد رو به رو هستید. از جمله کالاهای مرتبط با آن می توان به پرینتر تک کاره لیزری کانن Canon 6230dw و  پرینتر تک کاره لیزری اچ پی HP M201dw اشاره نمود

معرفی پرینتر لیزری کانن 151dw برای مصارف اداری، تجاری، خانگی و شرکت های کوچک پیشنهاد می شود. این پرینتر لیزری کنون کوچک است و فضای کمی را روی میزهای کاری اشغال می کند به همین خاطر بیشتر به عنوان پرینتر خانگی و شخصی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی پرینتر لیزری کانن 151dw

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری کانن LBP151dw

پرینتر تک کاره لیزری مشکی canon مدل Canon imageClass LBP151dw دارای رزولوشن بسیار مناسب 1200*1200 dpi است و 512 مگابایت حافظه دارد که می تواند اسناد زیادی را به راحتی در نوبت چاپ قرار دهد. این چاپگر لیزری از زبان برنامه نویسی PLC-6 پشتیبانی می کند. اولین پرینت را در 8 ثانیه پس از دستور پرینت میگیرد.

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر لیزری کانن BP151dw سرعت چاپ دستگاه است که 27 برگ در دقیقه می باشد.علاوه بر این سایز کاغذ مصرفی در این پرینتر از 60 گرم تا 163 گرم است.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر LBP151dw کانن

کارتریج پرینتر کانن 151dw مدل 337 canon است که معادل کارتریج 83a hp می باشد و به راحتی می توان از این کارتریج برای استفاده در پرینتر بهره برد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر LBP151dw کانن به راحتی قابل شارژ است و کارکرد 2400 برگی دارد.

پرینتر تک کاره لیزری کانن Canon imageClass LBP151dw

پرینتر تک کاره لیزری کانن Canon imageClass LBP151dw قابلیت رمزگذاری برای جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به آن از طریق وای فای را دارد. متون و جداول چاپ شده توسط پرینتر 151dw کانن بسیار مطلوب است. با در نظر گرفتن امکانات و قابلیت هایی که دارد به این نتیجه می رسیم که ارزش خرید پرینتر بالاست. هم چنین لینک دانلود درایور پرینتر تک کاره لیزری کانن Canon imageClass LBP151dw در ابتدای صفحه موجود می باشد.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات