× بستن تبلیغات
ژانویه
3
2017

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-SW635C

معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-SW635C

ویدئو پروژکتور سونی SW635C با نمایش تصویر 80 اینچ افقی در فاصله 47 سانتی متری و کیفیت بالای تصاویر با تکنولوژی BrightEra کار می کند. از تکنولوژی عالی 3LCD در ساخت برخوردار است که در این روش نور تولید شده به وسیله لامپ ویدئو پروژکتور به سه رنگ اصلی که شامل سبز، قرمز و آبی می باشد تجزیه می‌شود که در آن برای تولید رنگ از آینه‌ های رنگی استفاده می‌شود و در نهایت شعاع نور، تصویر را از با کمک لنز پروژکتور به سمت پرده نمایش هدایت می‌کند.

معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-SW635C که به تنهایی می تواند جای یک برد هوشمند و یک ویدئو پروژکتور کار کند مناسب برای مدارس، سالن های کنفرانس و مراکز آموزشی می باشد.

معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-SW635C

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور Sony VPL-SW635C

دیتا ویدئو پروژکتور SW635C سونی از نمایش های هوشمند بدون نیاز به تخته های هوشمند عملکرد یک برد هوشمند را با پردازنده داخلی و بدون نیاز به کامپیوتر پشتیبانی می کند. این ویدئو پروژکتور سونیقابلیت پشتیبانی از شبکه های بیسیم را دارد و قابلیت پخش مستقیم تصویر و صدا از طریق پورت USB را دارد.

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور Sony VPL-SW635C همراه با روشنایی خوب 3100 انسی لومن می تواند کیفیت بالایی را برای مصرف کننده به نمایش دربیاورد. ویدیو پروژکتور سونی VPL-SW635C را باید در فاصله یک متری پرده نمایش نصب نمود بنابراین در فاصله های کوتاه می توان از آن استفاده نمود.

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-SW635C

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-SW635C در حالت اقتصادی دارای عمر لامپ 8000 ساعتی است. از مزایایی که این ویدئو پروژکتور مدل Sony VPL-SW635C دارد می توان به روشنایی بالا و قابلیت وایرلس و از معایب آن به عدم نمایش سه بعدی فایل ها اشاره نمود.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات