× بستن تبلیغات
ژانویه
3
2017

درام اچ پی hp

شرکت اچ پی hp با نام هیولت پاکار است که به صورت مخفف اچ پی hp نامیده می شود. شرکت اچ پی hp یک شرکت آمریکایی چند ملیتی فناوری اطلاعات است. ساختمان مرکزی این شرکت در دره سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا قرار دارد. شرکت اچ پی یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات است که در تمامی کشورها فعالیت می کند. شرکت اچ پی hp در سال 1939 توسط بیل هیولت و دیوی پاکارد در شهر پالوآلتو کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. شرکت اچ پی hp در زمینه تولید محصولاتی از جمله لپ تاپ، دوربین دیجیتال، چاپگرها، سرورهای قدرتمند، تلفن های همراه و …… فعالیت می کند.

درام اچ پی hp

درام اچ پی hp

درام اچ پی hp یکی از مواد مصرفی ضروری پرینترهای لیزری و دستگاه کپی هستند که وظیفه اصلی آنها این که تصویر را به سطح کاغذ منتقل کنند. درام جز اصلی در دستگاه های پرینتر لیزری هستند که نقش انتقال دهنده ی تصویر از پرینتر لیزری را به روی کاغذ برای تولید چاپ نهایی انجام می دهند که این قطعه هم جزء اجزای اصلی در دستگاه های کپی هم هستند که تنها تفاوتی که در درام اچ پی در دستگاه کپی و پرینتر لیزری وجود دارد نحوه ی انتقال تصویر به درام است.

درام اچ پی از جنس لنیوم و یا مواد دارای حساسیت نسبت به نور پوشیده شده اند که این مواد هادی الکتریسیته هستند که نور یا لیزری که بر روی شکل تابانده می شود را در حافظه خود نگه می دارند و پس از آن بر روی لایه بیرونی درام می تابانند و عملیات چاپ را انجام می دهند.

درام دستگاه کپی یک غلتک استوانه ای دارای سطح براق است که هادی نور بوده و می توان در آن الکتریسیته ی ساکن ایجاد کرد. زمانی که سندی را زیر دستگاه کپی می گذارید باریکه ی نور شدیدی از روی آن رد می شود که این نور تصویری از سند را به یک عدسی منتقل می کند و عدسی تصویر برعکس شده ی آن را بر روی درام می تاباند.

درام hp در دستگاه کپی و سفید و درام دستگاه کپی رنگی به همین صورت است با این تفاوت که در درام دستگاه کپی رنگی قابلیت جذب و هدایت نورهای متنوع را دارد.

 

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات