× بستن تبلیغات
ژانویه
1
2017

پرینتر جوهرافشان چهار کاره اپسون Epson 1455DFW

معرفی پرینتر جوهر افشان چهار کاره اپسون L1455DFW

پرینتر رنگی L1455dfw اپسون دارای صفحه نمایش لمسی است. جوهر مشکی مورد استفاده در پرینتر، pigment می باشد و سایر رنگ های آن از نوع Dye می باشد. ظرفیت سینی ورودی کاغذ 250 برگ است که ظرفیت ورود 20 برگ کاغذ گلاسه را داراست.

معرفی پرینتر جوهر افشان چهار کاره اپسون L1455DFWبرای مصارف خانگی و اداری است. این پرینتر چند کاره که از نوع پرینتر جوهر افشان مخزن دار  فرمت های خروجی آن TIFF-BMP- PDF و JPEG را دارد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهرافشان Epson L1455DFW

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهرافشان Epson 1455DFW

 پرینتر Epson L1455DFW دارای سایز A3+ و چاپ بدون حاشیه می باشد که مناسب برای امور تبلیغاتی است و قابلیت چاپ دورو و چاپ روی CD دارد. این پرینتر جوهر افشان از تکنولوژی Piezo Electronic استفاده می کند که به صورت هوشمند قطرات جوهر را روی کاغذ پخش می کند.

از دیگر قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهرافشان Epson L1455DFW می توان به قابلیت اتصال با پورت Wifi Direct اشاره نمود که دستگاه های کمی از این قابلیت بهره مند هستند. اسکنر این چاپگر از تکنولوژی های CIS ،Scan to pc و Scan to memory device  برخوردار می باشد و پشتیبانی می کند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان رنگی 1455DFW اپسون

پرینتر اپسون L1455dfw از نوع چهار کاره است که اولین پرینتر چهارکاره جوهر افشان با قابلیت تانک اورجینال بر روی دستگاه است و دارای 4 رنگ می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان رنگی L1455DFW اپسون مدل های T6642 – T6643 – T6644-T7741   است که از هر کارتریج رنگی 6500 برگ و از هر کارتریج مشکی 12500 برگ چاپ می شود

پرینتر جوهرافشان چهار کاره اپسون Epson L1455DFW

پرینتر جوهرافشان چهار کاره اپسون Epson L1455DFW قابلیت Airprint و استفاده از Ram Reader را داراست. رنگ بدنه ی این پرینتر جوهرافشان مشکی است و از کالاهای مرتبط با آن پرینتر جوهرافشان چهار کاره اپسون EPSON L7610DWF می باشد.

 

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات