× بستن تبلیغات
ژانویه
1
2017

فروش رول حرارتی

رول کاغذ حرارتی یکی از مواد مصرفی در پرینترهای فروشگاهی و دستگاه های فروشگاهی است که بسیار ضروری و پرکاربرد می باشد. رول حرارتی فروشگاهی در اصل کاغذی است که حرارتی در اثر حرارت صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر روی کاغذ چاپ می کند و در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
رول حرارتی فروشگاهی

رول حرارتی فروشگاهی

رول حرارتی فروشگاهی، کاغذهای حرارتی یا کاغذهای رولی با کیفیت عالی و با عرض 80 میلی متر هستند که برای تکنولوژی چاپ حرارتی ساخته و تولید شده اند. نوع چاپ بر روی کاغذهای حرارتی بسیار با کیفیت و عالی می باشد. کاغذهای رول حرارتی فروشگاهی از موادی تشکیل شده اند که در هنگام مواجه با حرارت ساطع شده از هد پرینتر، واکنش شیمیایی مخصوصی انجام می دهند که باعث چاپ بر روی آنها می شود و در واقع به نوعی سوخته می شوند و عملیات چاپ انجام می شود.

رول حرارتی فروشگاهی هنگامی که در معرض حرارت قرار می گیرند از خود واکنش نشان داده و تغییر رنگ می دهد. سطح این رول های حرارتی با یک ترکیب شیمایی از جمله نوعی رنگ و اسید مخصوصی پوشیده شده اند که بعد از مواجه با حرارت، رنگ و اسید موجود در سطح کاغذ با هم واکنش داده و اثری رنگی را ایجاد می کند که معمولا این رنگ سیاه می باشد اما باز هم بستگی به ترکیبات اندوه شده بر روی کاغذ حرارتی هستند که می توانند به رنگ آبی یا قرمز نیز ایجاد شوند و عملیات چاپ انجام شود.

رول کاغذ حرارتی فروشگاهی بیشتر در صندوق های فروشگاهی استفاده می شوند که درآنها از رول هایی به عرض 57 میلی متر استفاده می شود که این رول های حرارتی صندوق فروشگاهی به متراژ 20 تا 22 متر نیز تولید می شوند که از کشورهای مختلفی از جمله ایران و کره و چین و مالزی این نوع کاغذهای حرارتی ساخته می شوند.

رول حرارتی فروشگاهی در مدل ها و انواع مختلفی وجود دارند که شامل کاغذ حرارتی 57 که برای استفاده در پرینتر، ترازو و صندوق فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد و رول حرارتی 80 که به رول کاغذ 8 سانتی متر معروف است تنها در فیش پرینترها در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

 

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات