× بستن تبلیغات
دسامبر
20
2016

پرینتر تک کاره لیزری لکسمارک Lexmark E360dn

معرفی پرینتر لیزری لکسمارک E360dn

پرینتر لیزری لکسمارک E360dn، پرینتری بسیار قدرتمند و سازمانی است که در دو مدل E360 و E360d هم در بازار یافت می شود. دارای پورت های کامل USB ،LAN و پارالل است. عملکرد آن شبیه به پرینتر تک کاره لیزری لکسمارک Lexmark E260dn است اما مدل جایگزین آن نیست و تفاوتشان در سرعت چاپ و کارایی دستگاه می باشد.

برای تکمیل بررسی و معرفی پرینتر لیزری لکسمارک E360dn کالاهای مرتبط با آن را معرفی می کنیم که شامل: پرینتر تک کاره لیزری HP 401DN، پرینتر تک کاره لیزری HP M402dn و پرینتر تک کاره لیزری Brother HL-5450DN است.

قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لکسمارک Lexmark E360dn

قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لکسمارک Lexmark E360dn

پرینتر 360dn لکسمارک از ظرفیت سینی 300 برگی برخوردار است که ماکزیمم آن 800 برگ است بنابراین بدون نیاز به واردکردن کاغذ نیاز های چاپی را پوشش می دهد. این پرینتر لیزری پس از ارسال دستور، اولین پرینت را در 5.5 ثانیه می گیرد. از رزولوشن 1200 در 1200 برخوردار است که این میزان عالی در چاپ گزارشات و نمودار ها کیفیت خوبی را ارائه می دهد.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی پرینتر لکسمارک Lexmark E360dn تحت شبکه بودن و قابلیت چاپ دوروی دستگاه می باشد. هم چنین پرینتر لیزری مشکی لکسمارک مدل Lexmark E360dn با کلیه زبان های چاپ و کلیه پروتکل های امنیتی شبکه سازگار است و فضای امنی دارد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لکسمارک Lexmark E360dn

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لکسمارک Lexmark E360dn

پرینتر Lexmark 360dn دارای تونر E360H11a است که کارکرد این کارتریج بین 3500 تا 9000 برگ است که مقدار مناسبی برای این دستگاه با توجه به مشخصات فنی آن می باشد.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر لکسمارک Lexmark E260dn به صورت جداگانه در داخل دستگاه موجود می باشد و همین مورد باعث می شود که حین شارژ کارتریج راحت تر باشیم.

پرینتر تک کاره لیزری لکسمارک Lexmark E360dn

پرینتر تک کاره لیزری لکسمارک Lexmark E260dn بیشتر قابل استفاده در ارگان ها و سازمان ها، کارخانه ها و شرکت ها بزرگ است. این پرینتر در ایران با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واریان عرضه می شود.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات