× بستن تبلیغات
دسامبر
20
2016

اسکنر پلاستک plustek

شرکت پلاستک (plustek) در سال 1990 میلادی در تایوان تاسیس شده است. شرکت پلاستک یک شرکت معتبر جهانی در حوزه راهکارهای نظارتی و تصویری فعالیت دارد و به صورت اختصاصی بر روی تولید اسکنرهای با کیفیت و حرفه ای و تجهیزات امنیتی متمرکز و فعالیت می کند. شرکت پلاستک از اطلاعات و نظرات مشتریان، همکاران و شرکای تجاری خود استفاده می کند و از آنها در زمینه های تکنولوژی و تولیدات خود در سطحی کیفی و تحقق تامین نیازهای بازار بهره می برد و اطمینان حاصل می کند.

اسکنر پلاستک plustek

اسکنر پلاستک plustek

اسکنر پلاستک plustek وسیله ای که به صورت نور، تصاویر و متون و اسناد و مدارک را اسکن می کند و به تصویر دیجیتال تبدیل می کند. اسکنرها دارای نوع های متفاوتی از جمله اسکنرهای فیلم های عکاسی، اسکنرهای مخصوص چاپ و نشر، اسکنرهای پزشکی، اسکنرهای صنعتی و اسکنرهای اثر انگشت که از این اسکنرها در ادارات و سازمان ها استفاده می شوند.

اسکنرها با برندهای متفاوتی وجود دارند که دارای تنوع و گستردگی بسیاری هستند و کاربردهای متفاوتی دارند. انواع برندها مانند اسکنر اچ پی hp، اسکنر مادیران، اسکنر کانن canon، اسکنر کداک Kodak، اسکنر ای ویژن avision، اسکنر مایکروتک، اسکنر فیوجستو fujisteu و …. برندهای دیگر طراحی و تولید و در بازار وجود دارند. ما در این مقاله می خواهیم اسکنر پلاستک را بررسی و معرفی کنیم.

اسکنر plustek دستگاهی که می توانید اسناد و مدارک و متون نوشته و تصاویر موردنظر خود را توسط این دستگاه اسکن و وارد رایانه یا کامپیوتر کنید و آنها را ویرایش و ذخیره و به اشتراک بگذارید و استفاده کنید. اسکنرها در محیط های خانه، اداره ها، آموزشگاه ها و سازمان ها کاربرد زیادی دارند. اسکنرها به اسکنر دستی، اسکنرهای تخت یا مسطح، اسکنر شیت فد و اسکنر استوانه ایی تقسیم می شوند. به عنوان مثال اسکنرهای شیت فد را مورد بررسی قرار می دهیم. اسکنرهای شیت فد یک نوع اسکنرهای صفحه تخت هستند در این نوع اسکنرها به جای هد اسکن کننده، خود سند حرکت می کند. اسکنرهای شیت فد برای اسکن متون و اسناد بسیار مناسب است. در انواع اسکنرها یک سری ویژگی ها و عوامل مثل عمق رنگ، وضوح تصویر و ….. در دقت و کیفیت اسکنر موثر هستند.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات