× بستن تبلیغات
دسامبر
19
2016

رول فکس پاناسونیک (رول فکس حرارتی پاناسونیک)

شرکت پاناسونیک یک شرکت الکترونیکی ژاپنی و چند ملیتی است که به نام ماتسوشیتا نیز شناخته می شود. دفتر مرکزی شرکت پاناسونیک در کادوما، اوساکا قرار دارد. شرکت پاناسونیک در سال 1918 توسط کونوسوکه ماتسوشیتا به عنوان ماتسوشیتا تاسیس شد. شرکت پاناسونیک طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات الکترونیکی، الکتریکی و صنعتی را تولید و عرضه می کند که عبارتند از: تلویزیون، دستگاه های پخش دی وی دی، دستگاه فتوکپی، دستگاه فکس و ….. فعالیت می کند.

رول فکس پاناسونیک

رول فکس پاناسونیک

رول فکس پاناسونیک یکی از مواد مصرفی در دستگاه های فکس هستند. انواع دستگاه فکس شامل دستگاه فکس لیزری، دستگاه فکس کاربنی و دستگاه فکس حرارتی هستند که هر کدام از این دستگاه از مواد مصرفی مخصوص به خود استفاده می کند. رول فکس حرارتی پاناسونیک اطلاعات را به وسیله ی دستگاه های فکس حرارتی بر روی رول حساس به حرارت چاپ می کند که این نوع از رول فکس ها از نظر جنس شباهت زیادی به کاغذ مخصوص فیش پرینتر و رسیدهایی که در تجهیزات فروشگاهی استفاده می شوند دارند.

رول فکس حرارتی در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله: رول فکس پاناسونیک، رول فکس اچ پی، رول فکس شارپ و …. طراحی و تولید شده اند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

دستگاه های فکس حرارتی پاناسونیک متکی بر فناوری کاغذهای حرارتی پاناسونیک با تکنولوژی خاصی به هدی برای توانایی اعمال حرارت در نقاط خاصی مجهز شده اند که این هد با استفاده از مقاومت های حرارتی، انرژی الکتریکی را به حرارت تبدیل می کند. عنصر حرارتی، اطلاعات کد گذاری شده را دریافت و به ترتیب بر روی هد اعمال می کند تا به کاغذ منتقل شوند.

رول حرارتی فکس پاناسونیک از سه لایه تشکیل شده است که عبارتند از :

– لایه زیرین : که از کاغذ ساده تشکیل شده است.

– لایه پایه: که شامل ماده ای خشک کننده مثل ژلاتین و برخی از نمک های قلیایی است که از ماده دیگری از چسبندگی کاغذ به هد در زمان مقابله با حرارت جلوگیری می کند.

– لایه فعال : این لایه حاوی یک فرمول شیمیایی بدون رنگ است که در برابر حرارت واکنش نشان می دهد.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات