× بستن تبلیغات
اکتبر
6
2016

دوربین مداربسته سقفی

دوربین مداربسته سقفی در دو مدل دید در شب و معمولی موجود هستند. در میان دوربین های مداربسته بیشتر دوربین مداربسته دام است که عنوان دوربین مدار بسته سقفی را دارد. هرچند در میان انواع دوربین های مداربسته هم مانند دوربین مداربسته بولت، دوربین مداربسته اسپید دام و دوربین مداربسته باکس مدل هایی هستند که به صورت سقفی نصب می شوند اما دوربین دام در این مورد بیشتر کاربرد دارد. به خصوص که شکل ظاهری آنها هم به صورت گنبدی شکل می باشد.

معرفی دوربین مداربسته سقفی

معرفی دوربین مداربسته سقفی

این مدل دوربین ها معمولا در سایز کوچک هستند و مناسب برای محل کار، منزل، انبار، کارخانه و قطار های مترو می باشند. از آنها نمی توان برای اماکن صنعتی استفاه نمود دلیل آن هم این است که بدنه ی دوربین های مداربسته سقفی به خصوص از نوع دام در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و ضعیف می باشد. در تمامی دوربین های مدار بسته سقفی چراغ های مادون قرمزی وجود دارد که حتی در تاریکی مطلق هم با بهترین کیفیت فیلمبرداری می کنند و در کل رزولوشن تصویر بالایی دارند. آنها تصاویر را هم به صورت سقفی نمایش می دهند هم به صورت رنگی که البته در صورتیکه دوربین رنگی باشد در تشخیص تصاویر دقیق تر می توان عمل نمود.

مزیبت دوربین مداربسته سقفی

دوربین های مداربسته سقفی دارای لنز می باشند از دو نوع لنز ثابت و لنز وریفوکال. برخی هم قابلیت چرخش و زوم را دارا می باشند. از مزایای استفاده از این دوربین ها می توان به نشان دادن کامل فضای زیر دوربین اشاره کرد. دوربین مدار بسته سقفی می تواند به راحتی تمامی نقاطی که در فضای زیرین وجود دارد را به راحتی نمایش دهد و هیچ نقطه کوری را از قلم نمیاندازد. برخی دوربین های مداربسته ای که امکان نصب روی سقف را دارند به راحتی می توان روی دیوار هم نصب نمود.

دوربین های مداربسته سقفی چند قابلیت مهم دارند که عبارتند از :

  1. وجود یک پوشش برای محافظت از دوربین مداربسته(کاور دوربین مداربسته)
  2. قابلیت تنظیم نور سفید
  3. لنز تیره رنگ (لنز دوربین مداربسته)

برای مشاهده انواع دوربین مداربسته سقفی و اطلاعات فنی آنها می توانید به بخش دوربین مداربسته در قسمت سیستم های امنیتی اشاره نمود.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

تجهیزات شبکه  مودم وایرلس ADSL  کارت شبکه

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات