× بستن تبلیغات
اکتبر
6
2016

خرید فوم رول کارتریج

اگر از پرینترهای لیزری استفاده می‌کنید و نمی‌خواهید پس از پرینت گرفتن از یک فایل تصویری یا متنی با صفحات سیاه یا کثیف همراه با نقاط و خطوط ناخواسته یا کلمات سایه دار روبه‌رو شوید، باید به وضعیت فوم رول کارتریج توجه داشته باشید.

در صورتی که ضربه‌ای به قسمتی از فوم رول وارد شود که باعث تغییر در شکل کلی آن شود. مثلا فرورفتگی در قسمتی از بدنه‌ی آن بخش متناظر با قسمت تغییر شکل‌ یافته، بر روی درام تمیز نمی‌شود و ممکن است ببینید یک کلمه یا شکل خاص که قرار نبود آن‌جا باشد به صورت متناوب روی کاغذ چاپ می‌شود تا این‌که با چاپ‌های بعدی رفته‌ رفته کم‌ رنگ و کم‌رنگ‌ تر شود و نهایتا از بین برود.

خرید فوم رول کارتریج برای پرینترهای لیزری

خرید فوم رول کارتریج برای پرینترهای لیزری

فوم رول کارتریج به علت ساختار و عملکرد ساده‌ای که دارد، نسبت به سایر قطعات پرینتر کمتر دچار خرابی می‌شود ولی با توجه به عمل‌کرد مهم آن در فرآیند چاپ، باید توجه ویژه‌ای به آن داشت و در صورت نیاز نسبت به تمیز کردن، تعمیر یا تعویض آن اقدام نمود. علاوه بر این، در حالت عادی نیز بعد از پرینت 25 الی 30 هزار صفحه، بهتر است فوم رولر پرینتر تان را تعویض کنید.

با توجه به ساختار ساده‌ی این قطعه از پرینتر لیزری، تفاوت چشم‌گیری میان محصولات شرکت‌های مختلف وجود ندارد. با این حال نوع لاستیک و آلیاژ مورد استفاده توسط کمپانی‌های مختلف باهم تفاوت دارند و دقیقا به همین دلیل بهتر است برای خرید فوم رول کارتریج از رولرهای تولیدی یک برند مرغوب استفاده کنید تا دچار مشکلات بعدی نشوید و به راحتی و با خیالی آسوده از دستگاه چاپگر تان استفاده کنید.

از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برند فوم رول کارتریج ‌ها می‌توان به قطعات ساخته‌شده توسط شرکت‌های سامسونگ و اچ‌پی اشاره کرد که هریک دارای آلیاژهای خاص خود هستند و هر دو از کیفیت بالایی برخوردارند. رولرهای مرغوب تولیدی این دو شرکت از طریق سایت شرکت ایده برتر پارسیان در دسترس و قابل خریداری هستند.

 

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

تجهیزات شبکه  مودم وایرلس ADSL  کارت شبکه

درباره نویسنده: ایده برتر پارسیان

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات