× بستن تبلیغات
سپتامبر
17
2016

پرینتر جوهرافشان سه کاره برادر Brother T300

معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی برادر Brother T300

پرینتر سه کاره رنگی برادر Brother T300 دارای قابلیت های کپی، پرینتر، اسکن است و از نوع تانک دار پرینترهای جوهرافشان هم می باشد که با چاپ بدون حاشیه تا سایز A4 می تواند کلیه ی نیاز های کاربر را پوشش دهد.

معرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی برادر Brother T300 می تواند برای عکاسی، اداری، سازمانی و اداری مناسب تری داشته باشد.

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهرافشان سه کاره رنگی برادر Brother T300

پرینتر برادر Brother T300 دستگاهی سه کاره است یکی از بهترین های پرینتر جوهر افشان برادر است و قابلیت رقابت با رقبای خود در اپسون را داراست و البته هم از نظر کیفیت و نوع جوهر و قدرت دستگاهی بسیار قوی تر از پرینتر جوهرافشان سه کاره اپسون EPSON L365W است. اسکنر این پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی برادر Brother T300 بیست و چهار بیتی است و رزولیشن بالای 2400 dpi آن اسکن های شارپ و زنده ای را به مخاطب ارائه می دهد.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

تجهیزات شبکه  مودم وایرلس ADSL  کارت شبکه

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهرافشان سه کاره رنگی برادر Brother T300

از قابلیت و کارایی های فنی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی برادر Brother T300 می توان کیفیت خوب کپی با رزولیشن 1200*1200 dpi اشاره کرد که بزرگ نمایی خوبی نیز ارائه می دهد و دارای قابلیت FastSpeed برای کاهش مصرف جوهر و افزایش آن را داراست.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی برادر Brother T300

پرینتر برادر  T300 دارای 3 عدد کارتریج می باشد که رزولوشن خوب و استفاده از تانک سبب می شود هزینه ی چاپ به ازای هر صفحه تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

کارتریج و مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی برادر Brother T300 آن BT5000M-BT5000C-BT6000BK است که کارکرد کارتریج مشکی آن 6000 برگ و کارکرد کارتریج رنگی آن 5000 برگ می باشند.

پرینتر جوهر افشان سه کاره رنگی برادر Brother T300

پرینتر Brother T300 با قابلیت A4+ خود می تواند چاپی بدون حاشیه را برایمان به ارمغان بیاورد و جوهر pigment این دستگاه در مقابل آب و غبار مقاوم است و می تواند تا سال ها با کیفیت اولیه باقی بماند و قابلیت اسکن به فرمت های TIF , PDF , JPG را داراست و داشتن تانک های بسیار بزرگ و نازل های جوهر بزرگ آن که 200 نازل به ازای هر کارتریج است که از مزایای این دستگاه به حساب می آید.

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات