× بستن تبلیغات
سپتامبر
5
2016

دوربین مدار بسته دام هایک ویژن Hikvision DS-2CE56F1T-IT3

حالت لنز دوربین مدار بسته: ثابت
ولتاژ کار دوربین مدار بسته: 12 ولت
رزولوشن : 3 مگاپیکسل
برد دید در شب :  40 متر

معرفی دوربین مدار بسته دام هایک ویژن DS-2CE56F1T-IT3

دوربین مدار بسته هایک ویژن DS-2CE56F1T-IT3 یک دوربین مدار بسته دام با قابلیت ایجاد تصاویر 2052*1536 است تعداد فریم 18 عدد در ثانیه در بالاترین وضوح یعنی 3MP است.

برای معرفی دوربین مدار بسته دام هایک ویژن DS-2CE56F1T-IT3 می توان گفت این دوربین مدار بسته دام هایک ویژن امکان تنظیم سیگنال تصویر به دو استاندارد PAL و NTSC قابل انتخاب است حداقل یک صدم لوکس نور لازم است تا دوربین به صورت مستقل از پرژکتور های مادون قرمز تصویر برداری کند.در نور های کمتر پرژکتور های مادون قرمز روشن شده و محیط را تا طول 40متر روشن می سازد.

معرفی دوربین مدار بسته دام هایک ویژن DS-2CE56F1T-IT3

قابلیت ها و کارآیی های دوربین مدار بسته دام هایک ویژن DS-2CE56F1T-IT3

سرعت شاتر دوربین مدار بسته دام مدل DS-2CE56F1T-IT3 هایک ویژن از یک بیست وپنجم تا یک پنجاه هزارم قابل تغییر است و با لنز های متنوعی ارائه می شود. مثلا با لنز 2.8 میلیمتر 84 درجه را تحت پوشش قرار می دهد، با لنز 3.6 میلی متر زاویه پوشش آن به 67.8 درجه کاهش می یابد، با لنز 6 میلی متر میدان دید این دوربین مداربسته 44 درجه است و با لنز 8.9 میلی متر میدان دید حدود 31.6 درجه را داراست.

در ادامه قابلیت ها و کارآیی های دوربین مدار بسته دام هایک ویژن DS-2CE56F1T-IT3 باید بگوییم با لنز 12 میلی متر زاویه ی دید این دوربین 20.2 درجه است و در نهایت با لنز 16 میلی متر هم ارائه می شود که حداقل میدان دید یعنی 15.8 درجه را داراست این حالت برای تصویر برداری از راهرو های باریک یا سوژه های دور خیلی مناسب است.

پای های قابل تنظیم این دوربین مدار بسته Hikvision DS-2CE56F1T-IT3 امکان نصب آنرا راحت می کند چون قابلیت 360 درجه چرخش افقی و 90 درجه عمودی و همچنین چرخش 360 درجه دوربین حول محور خود را ممکن می سازد.

دوربین مدار بسته دام هایک ویژن Hikvision DS-2CE56F1T-IT3

ویژگی روز / شب این  دوربین مدار بسته Hikvision DS-2CE56F1T-IT3 با استفاده از فیلتر ICR ممکن شده با این وجود تصاویر شب خیلی با کیفیت هستند و به غیر از مولفه رنگ چیز کمی از تصاویر روز ندارند. منوی OSD تعبیه شده بر روی دوربین مداربسته حق انتخاب برای حالت روز / شب را به حالت های رنگی، سیاه  سفید یا هوشمند می دهد. همچنین می توان سطح تصحیح نور پس زمینه یا BLC را توسط منو OSD تغییر داد همچنین سطح تنظیم ضریب اتوماتیک یا AGC توسط این منو قابل تغییر است.

از دوربین مدار بسته دام هایک ویژن DS-2CE56F1T-IT3 می توان در دمای بالای منفی 40 درجه و پایین مثبت 60 درجه سانتیگراد بهره برداری کرد البته به شرطی که رطوبت از 90 درصد بالا تر نباشد. ولتاژ کار دوربین مدار بسته می تواند از 13.8 ولت DC تا 15.2 ولت DC متغییر باشد.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  فکس  فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید

تجهیزات آموزشی  پرده نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  باکس محافظ دیتا پروژکتور

تجهیزات فروشگاهی  کاغذخردکن  اسکناس شمار   پرینتر PVC  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک

سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته باکس   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته

لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه DVR  دستگاه NVR

دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال

دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال

کامپیوتر  کامپیوتر All in One مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت

تجهیزات شبکه  مودم وایرلس ADSL  کارت شبکه

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات